Судове рішення #9508340

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху


26 травня 2010 року   Справа № 2а-1508/10/0370  


    

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Волдінер Ф.А., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до Державного пожежного нагляду, управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України у Волинській області про скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд із позовом до державного пожежного нагляду, управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України у Волинській області про скасування постанови про застосування запобіжних заходів №33/01 від 12 жовтня 2009 року.

Позовну заяву подано без додержання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства України до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

Відповідно до статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються ім’я (найменування) відповідача; зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а також позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання та до позовної заяви додається документи про сплату судового збору. Крім того, до заяви додаються копії заяв та всіх документів, що приєднуються до неї.

Як вбачається з поданого адміністративного позову, в останньому не чітко зазначено найменування відповідача, що не дає можливості для суду ідентифікувати відповідача; яким чином постанова про застосування запобіжних заходів №33/01 від 12 жовтня 2009 року у вигляді заборони подальшої експлуатації Шацького районного ринку, порушує права, свободи чи інтереси позивача, оскільки договір оренди торговельного місця за №68 було укладено із Шацьким районним споживчим товариством 1 січня 2010 року (тобто після прийняття оскаржуваної постанови).

Крім того, до позовної заяви додано дублікат квитанції №518_11069 від 14 травня 2010 року. Однак, згідно вимог пункту 14 Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року № 15 до позовної заяви додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж (а не дублікат).

Також, з тексту позовної заяви також не вбачається, що вона підписана саме позивачем, а документи додані до позову відповідають оригіналу, тобто є копіями.

На підставі наведеного позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.

Керуючись статтею 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Державного пожежного нагляду, управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України у Волинській області про скасування постанови залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків до 15 червня 2010 року.

У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і повернута позивачу.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не буде подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги на ухвалу одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                                                                                          Ф.А. Волдінер



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація