Справа №22-10892009 р.
Категорія: 53
Рішення ухвалено під головуванням Білоуса О.В.
Доповідач: Мартьянова Л.І.
УХВАЛА
Апеляційного суду Вінницької області від 5 травня 2009 року
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області в складі:
Головуючого: Нагорняка В.А.
Суддів: Мартьянової Л.І.. Пащенко Л.В.
При секретарі: Пшеничній Л.В.
За участю: адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Староміського районного суду м. Вінниці від 31 березня 2009 року за позовом ОСОБА_2 до ВАТ «Віноблдрукарня», третьої особи: ОСОБА_3 про стягнення заробітної плати, моральної шкоди та понесених збитків і витрат, -
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ВАТ «Віноблдрукарня», третьої особи ОСОБА_3 про стягнення заробітної плати, моральної шкоди та понесених збитків і витрат.
Ухвалою Староміського районного суду м. Вінниці від 31 березня 2009 року позовну заяву залишено без розгляду з тих підстав, що позивач безпричинно покинув зал судового засідання, не пояснивши, що не бажає приймати участь у розгляді даної справи.
В апеляційній скарзі ОСОБА_2 просить скасувати зазначену ухвалу, як таку, що не відповідає вимогам закону та направити матеріали позовної заяви до суду першої інстанції для вирішення по суті.
Апеляційна скарга не підлягає до задоволення, оскільки позивач залишив зал судових засідань, чим перешкодив подальшому розгляду справи по суті і заяви про слухання справи у його відсутності суду не надав.
За таких обставин суд цілком правомірно залишив позовну заяву ОСОБА_2 без розгляду.
Посилання ОСОБА_2 на те, що він заявив відвід головуючому у справі до постановления ухвали про залишення позову без розгляду не відповідає дійсності, оскільки відповідно до клопотання позивача про відвід воно подано до Староміського районного суду м. Вінниці 31.03.2009 року о 15 год. 40 хв. (а.с. 302а), а ухвала про залишення позовної заяви без розгляду проголошена о 15 год. 29 хв. 51 сек., про що свідчить журнал судового засідання (а.с. 301) і фіксування судового процесу, а тому вирішити питання про відвід до оскаржуваної ухвали головуючий у справі не мав технічної можливості.
Ухвала є законною і такою, що відповідає дійсним обставинам справи, а тому підстав для її скасування немає.
Доводи апеляційної скарги не спростовують висновок суду і до задоволення не підлягають.
Керуючись ст. 307,312,314,315 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 відхилити.
Ухвалу Староміського районного суду м. Вінниці від 31 березня 2009 року залишити без зміни.
Ухвала набирає законної сили з дня її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двох місяців до Верховного Суду України.