Судове рішення #9496612

Справа №22-2514/07

УХВАЛА

26 травня 2009 року Колегія суддів Судової палати з цивільних справ Апеляційного суду м. Києва в складі :

головуючого - судді Матвєєвої О.А.

суддів -     Шебуєвої В.А., Чобіток А.О.

при секретарі -     Гладун Х.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Апеляційного суду м. Києва від 14 травня 2007 року в справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_1, третя особа: Київське міське управління юстиції про визнання майна спільною сумісною власністю подружжя та визнання права власності на майно в порядку спадкування.

Заслухавши доповідь судді Матвєєвої О.А., пояснення осіб, що з'явилися в судове засідання,   перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Апеляційного суду м. Києва від 14 травня 2007 року апеляційну скаргу задоволено та ухвалено нове рішення, визнано спільною сумісною власністю ОСОБА_4, ОСОБА_1 квартиру АДРЕСА_1.

Визнано право власності щодо зазначеної квартири : за ОСОБА_2 - на 1\6 частку, за ОСОБА_3 - на 1\6 частку, за ОСОБА_1 - на 2\3 частки.

23 лютого 2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про виправлення описки в рішенні Апеляційного суду м. Києва від 14 травня 2007 року, посилаючись на те, що в резолютивній його частині допущена помилка в написані її по-батькові, а саме : написано «Георгієвною», а правильно - «Георгіївною».

Заслухавши доповідь судді - доповідача, вивчивши матеріали цивільної справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

У відповідності до ст. 219 ЦПК України, суд може виправити допущену у судовому рішенні описки чи арифметичну помилку.

Керуючись ст. 219 ЦПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА :

Виправити допущену в резолютивній частині рішення Апеляційного суду м. Києва від 14 травня 2007 року описку, а саме:

Замість визнати за ОСОБА_1 читати ОСОБА_1.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація