Судове рішення #9495629

  3-943/2010р.

П О С Т А Н О В А

і  м  е н  е  м    У к р а ї н и

14 червня 2010р.                                             м.Шахтарськ

Суддя   Шахтарського міськрайонного суду  Донецької області Пархоменко І.О. розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ м.Шахтарська УДАІ ГУМВС в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працює, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2/5.

за скоєння правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУАП, суддя-

 

в с т а н о в и в:

Відповідно протоколу ОСОБА_1, 13.03.2010р. о 740г. на 655км. а/ш Одеса – Новоазовськ, керував скутером Хонда 150м3, державний номерний знак відсутній, з наявними ознаками алкогольного сп’яніння. Від продуття трубки «Контроль тверезості» та проходження медичного огляду на стан сп’яніння ухилився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР, тобто скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП.

ОСОБА_1 у судове не з»явився. Постанови суду про привід особи, яка при  тягується до адміністративної відповідальності,   від 20 квітня 2010 року, 5 травня 2010 року та 28 травня 2010 року не виконані.

Згідно ст.38 КУпАП,  адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при тривалому порушенні – три місяці з дня його виявлення. Згідно протоколу АН №329137 від 13.03.2010р. порушення було вчинено  ОСОБА_1 13.03.2010р..

Виходячи з вищевказаного, суд вважає, що провадження по справі підлягає закриттю у зв'язку з закінченням  строків передбачених ст.38 КУпАП

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 283, 284 КпАП України, суддя –

П О С Т А Н О В И В :

Справу відносно ОСОБА_1 закрити у зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

На постанову судді може бути подана апеляційна скарга або внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Донецької області через Шахтарський міськрайонний суд Донецької області

Суддя                 І.О.Пархоменко.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація