Судове рішення #9491949

         

     Справа №  2-1206 /10 р.

                                                               

               

  Р І Ш Е Н Н Я

  І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

       27 травня 2010 року Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі головуючого судді В.О. Шульги, при секретарі Ю.В. Кириленко, розглянувши у відкритому попередньому судовому  засіданні в залі суду в м. Ромни цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

         ОСОБА_1 звернулася в суд з вказаним позовом  і просить розірвати шлюб між нею та відповідачем. В обґрунтування позовних вимог вказала,  що в шлюбі перебуває з 22 вересня 1987 року. Від шлюбу неповнолітніх дітей немає. Одруження з відповідачем виявилося невдалим. Шлюбні стосунки припинені,  постійно виникають  суперечки та непорозуміння.

      В попередньому судовому засіданні позивач позов підтримала,  наполягала на розірванні шлюбу.

Відповідач в попередньому судовому  засіданні позов визнав і  не заперечував проти розірвання шлюбу.

Виходячи з наведеного, суд вважає,  що рішення у справі  можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно ч. 4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу. Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

      З матеріалів справи встановлено, що 22 вересня 1987 року, згідно свідоцтва про укладення шлюбу, сторони уклали шлюб,  про що  в книзі  реєстрації актів про укладення шлюбу  22 вересня 1987 року зроблено запис за № 461. Шлюб зареєстрований відділом РАГС  Роменського міськвиконкому.

        Відповідно  ч. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України шлюб припиняється  внаслідок його розірвання.

    Відповідно ст. ст. 110, 112 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя і якщо судом встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам хоч одного із них,  суд постановляє рішення про розірвання шлюбу.

      Встановлено, що подружжя  примирятися не бажає і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача.

Таким чином,  визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону,  не порушує права, свободи  чи інтереси третіх осіб.

За таких обставин шлюб підлягає розірванню.

    Керуючись ст. ст. 104, 110, 112  Сімейного кодексу України, ст.  ст. 10, 11, 14, 130, 174, 88,208, 209, 213, 214, 215, 292, 294, 296  ЦПК України, -

В И Р І Ш И В :

    Позов  ОСОБА_1 до ОСОБА_2    про розірвання шлюбу задоволити.

Розірвати шлюб між   ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2  зареєстрований 22 вересня 1987 року відділом реєстрації актів громадянського стану Роменського міськвиконкому Сумської області, запис за № 461.  

      При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу сплату державного мита в розмірі   сімнадцять гривень (17 грн.) покласти на  ОСОБА_2. ОСОБА_1 від сплати  державного мита звільнити.

       Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Сумської області  через Роменський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

          СУДДЯ...                                  підпис.

          КОПІЯ ВІРНА:

СУДДЯ  РОМЕНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                         В.О. ШУЛЬГА

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація