№1-473\10
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2010 року Печерський районний суд м. Києва
в складі :
головуючого судді Білоцерківця О.А.,
при секретарі Шейчук О.Ю.,
з участю прокурора Панчишина М.Я.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Васильків Київської області, громадянина України, українця, одруженого, з середньою освітою, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимого в силу ст. 89 КК України,
у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України,
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, 28.04.2010 р., приблизно об 11 год. 45 хв., в магазині «Адідас», по вул. Хрещатик, 21 в м. Києві, впевнившись, що за ним ніхто не спостерігає, викрав чоловічий джемпер (артикул –Р45489S) фірми «Адідас», вартістю 1235 грн., сховавши його до своєї сумки, та залишив приміщення магазину.
В судовому засіданні підсудний винним себе в інкримінованому діянні визнав повністю, підтвердив показання, які надані ним під час досудового слідства, щиро розкаявся у скоєному та розповів про обставини вчиненого злочину відповідно до пред’явленого обвинувачення, що дійсно він, знаходячись в магазині «Адідас»на вул. Хрещатик в м. Києві викрав чоловічий джемпер фірми «Адідас», зазначив, що кається у скоєному, зробив для себе відповідні висновки просив суворо не карати.
В судовому засіданні постановою головуючого визнано недоцільним дослідження доказів по справі в повному обсязі, оскільки фактичні обставини ніким не оспорюються та відсутні сумніви стосовно добровільності та істинності позиції підсудного.
Таким чином, суд приходить до висновку про доведеність пред’явленого обвинувачення на підставі достатніх та неспростовних доказів по справі.
Діяння, вчинене підсудним, є суспільно небезпечним і підлягає кваліфікації за ч. 1 ст.185 КК України, оскільки він здійснив умисні дії, які виразились в таємному викраденні чужого майна.
При призначенні міри покарання підсудному суд враховує тяжкість скоєного підсудним діяння, його особу, який раніше в силу ст. 89 КК України не судимий, має на утриманні двох малолітніх дітей - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5, ОСОБА_3 – ІНФОРМАЦІЯ_6, посередньо характеризується за місцем проживання, обставини, які пом’якшують покарання підсудного - щире каяття, сприяння розкриттю злочину, оскільки підсудний під час досудового слідства та в судовому засіданні надавав послідовні показання, що лягли в основу обвинувачення по справі.
Обтяжуючих покарання обставин, немає.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного без ізоляції від суспільства та необхідність обрання йому міри покарання у вигляді позбавлення волі в межах санкції статті та зі звільненням від відбуття покарання з іспитовим строком згідно положень ст. 75 КК України.
Разом з тим, з урахуванням обставин справи, суд не вважає за необхідне покладати на ОСОБА_1 обов’язки, передбачені ст. 76 КК України.
Цивільний позов не заявлений.
Судові витрати та речові докази - відсутні.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд
ЗАСУДИВ :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік.
На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від призначеного покарання з випробовуванням – з іспитовим строком на 1 рік.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили, залишити без змін – підписку про невиїзд з постійного місця проживання.
Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва протягом 15 діб з дня проголошення через районний суд.
СУДДЯ О. Білоцерківець