Судове рішення #9466783

           

          РІШЕННЯ

            ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

.

Справа    № 2-о-86\10 р.  

 31 травня    2010  року             Краснодонський міськрайонний суд Луганської області у складі: головуючого судді  Баличевої  М.Б., при секретарі  -  Олєйнікової  Г.Г., у відкритому судовому засіданні, у залі суду м. Краснодона, розглянувши цивільну справу за заявою  ОСОБА_1 про встановлення факту реєстрації шлюбу, -

в с т а н о в и в:

Заявниця  ОСОБА_1  звернулась до суду з заявою, в обґрунтування якої вказала, що вона з  ОСОБА_2  перебувала у зареєстрованому шлюбі. Шлюб був зареєстрован  26.09.1961 року  у Южно-Ломуватській  селищній раді м. Брянка  Луганської області, актовий  запис № 51. В свідоцтві про шлюб зазначено, що  її чоловік  ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, хоча  у паспорті  та свідоцтві про народження  в нього вказано  ІНФОРМАЦІЯ_2, окрім того,  в  паспорті в  штампі  про реєстрацію шлюбу  вказана невірна дата його реєстрації  -  27.09.1961 р. Всі ці розбіжності  позбавляють  заявницю можливості  оформити  пенсію по втраті  годувальника після смерті  чоловіка.  В зв»язку з чим вона звернулась до суду  з заявою про встановлення  факту реєстрації  шлюбу  укладеного між нею та ОСОБА_2,  26.09.1961 р.

У судове  засідання  заявниця  не з»явилась, надала письмову заяву,  в якій  на  вимогах наполягає, просить суд встановити  факт реєстрації шлюбу між нею  та померлим  ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2

Зацікавлена особа – Управління Пенсійного Фонду в м. Краснодон,   до суду не з’явилась, суду надала заяву в якій просила розглянути справу у її  відсутність. Проти заяви  ОСОБА_1  не заперечує. За таких обставин суд вважає за можливе розглянути справу у відсутність  сторін  на підставі доказів, що містяться в матеріалах справи.

Суд,  дослідивши матеріали справи, вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню у повному обсязі.

Судом встановлено, що  ОСОБА_1 та ОСОБА_2  перебували у зареєстрованому шлюбі  з 26.09.1961 р., що підтверджується  повторним  виданим свідоцтвом про шлюб  від  05.01.2010 року.   Однак,  у свідоцтві  про шлюб  вказана дата народження  ОСОБА_2, як ІНФОРМАЦІЯ_1, хоча   правильна дата  його народження є  ІНФОРМАЦІЯ_2 та  в паспорті  заявниці   в графі «сімейне положення» зазначено, що шлюб зареєстровано  27.09.1961 р.  замість  26.09.1961 р.

У  військовому  квитку серії НОМЕР_1 була  виправлена дата його народження, у свідоцтві про народження ОСОБА_2  також зазначена   дата його народження як  «ІНФОРМАЦІЯ_2 рік»,тобто правильність  його  дати народження була виправлена  ще за його життя.

Згідно копії  свідоцтва про смерть   ОСОБА_2 помер  ІНФОРМАЦІЯ_3, в  якій вказано, що  він помер  у віці  74 роки, тобто це також підтверджує, що він був  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

Заявниця після  смерті чоловіка має намір  оформити пенсію по втраті годувальника, однак, через невідповідність  дати народження її чоловіка вказаної  у  свідоцтві про шлюб  та  дати реєстрації шлюбу  зазначеної  в штампі  в паспорті, вона це зробити не може.

На підставі наведеного, враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що  необхідно  встановити факт реєстрації шлюбу, укладеного між ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  26.09.1961 р. в Южно-Ломуватській   селищній раді  м.Брянка  Луганської  області, оскільки   немає підстав для сумніву наявності  реєстрації шлюбу  між вказаними особами, правильність дати народження  ОСОБА_2  та  дати реєстрації  шлюбу підтверджується  відповідними документами.

   Керуючись ст.ст.3-8, 57, 212-215, 256-259 ЦПК України, суд, -

в и р і ш и в:

Заяву  ОСОБА_1   про встановлення факту реєстрації шлюбу    -задовольнити.

Встановити факт реєстрації шлюбу між  ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  укладеного   26.09.1961 р. у  Южно- Ломуватській   селищній раді  м.Брянка  Луганської  області, актовий  запис № 51.

На рішення може бути подана заява до апеляційного суду Луганської області про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, та подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через Краснодонський міськрайонний суд.

Суддя:                                                                                                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація