Судове рішення #9451561

Справа № 3 – 267/ 2010р .

П О С Т А Н О В А

1 червня 2010 року Суддя Маньківського районного суду, Черкаської області В.Л. МАРЕНЮК, розглянувши матеріали, що поступили з ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Маньківського району, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає АДРЕСА_1, не працюючого, за ч. 1 ст.130 КУпАП,  суд

В С Т А Н О В И В:

Гр.  ОСОБА_2, 18.05.2010 року о 23 год. 10 хв. був затриманий в смт. Маньківка, Маньківського району, Черкаської області, за керування транспортним засобом Рено,  державний номерний знак НОМЕР_1, в стані алкогольного сп яніння, чим порушив п. 2.9 Правил дорожнього руху.

ОСОБА_2, в судовому засіданні винним себе визнав.

Його вина в скоєнні правопорушення підтверджується також матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 18.05.2010 р. серія СА № 167529, який був складений інспектором ІДПС ВДАІ Маньківського району Кузьменком О.С., поясненнями  ОСОБА_2, написаними ним в протоколі про адміністративне правопорушення, а саме: що він 18.05.2010 року вживав спиртні напої, після чого керував транспортним засобом Рено,  державний номерний знак НОМЕР_1, в стані алкогольного сп’яніння, протоколом № 000083 від 18.05.2010р. медичного огляду для встановлення факту вживання психотропної речовини та стану сп’яніння, висновок якого є алкогольна інтоксикація, а тому в його діях вбачається склад правопорушення передбаченого ст. 130 КУпАП.  

Враховуючи, що ОСОБА_2,  вперше притягується до адміністративної відповідальності, рахую за необхідне обрати йому покарання у вигляді адміністративного штрафу.

Керуючись ст. ст. 23, 33-35, ч.1.ст.130, ст.ст. 280, 283 КУпАП, суд

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2 , визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст.   130 КУпАП та піддати штрафу на користь держави в сумі – 3000 грн. 00 коп.

Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області через Маньківський районний суд на протязі 10 діб.

СУДДЯ                         В.Л. МАРЕНЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація