Судове рішення #9449067

                                                               

                                              Справа № 2-24/10

                        У Х В А Л А          

                    судового засідання              

               

     28 травня 2010р.Сокальський районний суд Львівської обл.

у складі: головуючого-судді М.Я.Адамовича,

          за участю секретаря І.І.Панчук,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сокалі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до колективного сільськогосподарського підприємства «Шахтар» про виділення майнового паю,

                   

                      в с т а н о в и в :

Позивачі звернулись в суд до відповідача із вищезазначеним позовом.

В судове засідання на виклик суду, не з'явилась позивачі та їх представник, хоча про час та місце розгляду справи сторони були належним чином повідомлені.

Про причину неявки суд не повідомено.

Неявка в судове засідання без поважних причин за викликом суду, є підставою для залишення заяви без розгляду.

Керуючись п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до колективного сільськогосподарського підприємства «Шахтар» про виділення майнового паю.

     На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня її проголошення та апеляційна скарга протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.        

     

Головуючий: підпис

      З оригіналом згідно:

Суддя суду:                                      М.Я.Адамович

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація