Судове рішення #9447715

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 3-2665

                                                                                                                                        2010р.

 23 квітня 2010 року  суддя Подільського районного суду м. Києва Отвіновський П.Л.  розглянувши матеріали, які надійшли від відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території Подільського району та автомобільно-технічної інспекції підпорідкованого УДАІ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:

 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого інженером в ТОВ «Будівельна Українська спілка», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

 за ч. 3 ст. 122  КпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

    16 березня 2010 року о 14 годині 00 хвилин ОСОБА_1 керуючи автомобілем “ВАЗ” д/н НОМЕР_1 на проспекті Перемоги, 79 в м. Києві здійснив стоянку на зупинці громадського транспорту, чим створив перешкоду дорожньому руху.

   Чим порушив 15.9 (е) ПДР України, відповідно до якого зупинка забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів.

    В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, також вказане правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (а.с. 1).

    Вивчивши матеріали справи, вбачаю в діях ОСОБА_1 склад адміністративного правопорушення,  передбаченого ч.3 ст.122 КпАП України – порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху.

Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч.3 ст.122 КпАП України доведена повністю і підтверджується всією сукупністю доказів по справі.

    На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 122, 291, 294, 307, 308 КпАП України,-

ПОСТАНОВИВ:

      ОСОБА_1 – визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 122 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 510 (п'ятсот десять) гривень .

    Строк пред ' явлення постанови до виконання три місяці.

    Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови.

    Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п ' ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніш як через п ' ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

            Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація