Справа № 3-2103/10 р.
П О С Т А Н О В А
05 березня 2010 р. Суддя Подільського районного суду м. Києва Трегубенко Л.О., розглянувши матеріали, що надійшли з відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території Подільського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАІ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124 КпАП України відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р . народження, працює заступником начальника торгового відділу ТОВ «Олга», проживає за адресою: АДРЕСА_1, та
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 р . народження, працює водієм ТОВ «А 400», проживає за адресою: АДРЕСА_2,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 03 .03.2010 р. о 07 год. 50 хв., керуючи автомобілем «Шкода», д.н. НОМЕР_1, в м. Києві на вул. Сирецькій, 33-А, перед початком руху та перестроюванням не переконався, що це буде безпечним та не надав дороги ТЗ, який рухався в попутному напрямку, внаслідок чого відбулося зіткнення з автобусом «Богдан», д.н. НОМЕР_2, пошкодивши транспортні засоби, чим завдав матеріальних збитків, чим порушив п.п. 10.1, 10.3 Правил дорожнього руху України
ОСОБА_2 03 .03.2010 р. о 07 год. 50 хв., керуючи автобусом «Богдан», д.н. НОМЕР_2, в м. Києві на вул. Сирецькій, 33-А, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого відбулося зіткнення з автомобілем «Шкода», д.н. НОМЕР_1, пошкодивши транспортні засоби, чим завдав матеріальних збитків, чим порушив п.п. 13.1 Правил дорожнього руху України.
В судове засідання ОСОБА_2 з’явився, свою вину визнав , ОСОБА_1 не з’явився, свою вину відповідно до протоколу заперечила, їх вина у вчиненні правопорушення об’єктивно підтверджується матеріалами справи, а саме протоколами про адміністративне правопорушення (ас. 1,2), поясненнями (а.с.3-4), схемою ДТП (а.с.5).
Враховуючи обставини справи, дослідивши матеріали справи, вважаю можливим притягнути їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
На підставі ст. 124 КпАП України , керуючись ст. ст. 283, 289 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Штраф має бути сплачений добровільно не пізніш як за 15 днів з дня набрання постановою про накладення штрафу законної сили, а разі оскарження або опротестування – не пізніш як за 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати штрафу у добровільному порядку у встановлений строк, копія постанови буде направлена до відділу державної виконавчої служби для примусового виконання.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення. Скарга чи протест подається через Подільський районний суд м. Києва.
Суддя: