Подільський районний суд міста Києва
№ 2-2824/10
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 травня 2010 року Подільський районний суд м. Києва в складі
головуючого судді: Войтенко Т.В.
за участю секретаря: Кривошея О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Закритого Акціонерного товариства „Страхова компанія „Арма” до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди (фактичних витрат), заподіяної джерелом підвищеної небезпеки, за правом регресу, -
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, мотивуючи свої вимоги тим, що він винен у ДТП, що відбулася 22.03.2009 р., а тому повинен відшкодувати фактичні витрати позивача, понесені ним при здійсненні страхового відшкодування ОСОБА_2 на підставі Договору добровільного страхування наземного транспорту №022-75700208 – автомобіля „Daewoo Lanos”, номер кузова НОМЕР_1, 2007 року випуску, синього кольору, державний номер НОМЕР_2, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 в розмірі 8 293 грн. 59 коп., а також відшкодувати позивачу судові витрати.
26 травня 2010 року представник позивача подав заяву про відмову від позову у зв’язку з повним відшкодуванням відповідачем фактичних витрат позивача.
Дослідивши матеріали справи за доводи заяви, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю у зв’язку з наступним.
Відповідно до ч.1 ст. 174 ЦПК України позивач може відмовитися від позову протягом всього часу судового розгляду, зробивши відповідну заяву.
Відповідно до ч.3 ст. 174 ЦПК України, у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
З огляду на те, що представник позивача відмовився від позову, чим реалізував своє право, передбачене ст. 174 ЦПК України, така відмова підлягає прийняттю, у зв’язку з чим провадження у справі підлягає закриттю на підставі пункту 3 ч.1 ст.205 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 174, 205, 210, 293 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Провадження у справі за позовом Закритого Акціонерного товариства „Страхова компанія „Арма” до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди (фактичних витрат), заподіяної джерелом підвищеної небезпеки, за правом регресу закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання через Подільський районний суд м. Києва заяви про її апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня ухвалення та апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Т.В.Войтенко