Судове рішення #9442658

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


Справа № 22ц-3036/2010                                                            Головуючий по І інстанції

Придніпровського районного суду                                                    Драник Н.П.


УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без розгляду

28 травня 2010 р.                                                                                                     м. Черкаси

Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області , Вініченко Б.Б., розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси на постанову Придніпровського районного суду м. Черкаси від 23 лютого 2010 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Управління пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси про визнання дій відповідача протиправними та нарахування і виплати щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни, -

в с т а н о в и в :

23 лютого 2010 року Придніпровським районним судом м. Черкаси винесено постанову,  якою вищевказаний позов задоволено частково.

Визнано відмову УПФ України в Придніпровському районі м. Черкаси щодо нарахування ОСОБА_3 щомісячної соціальної допомоги в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за період з 22 травня 2008 року протиправною.

Зобов'язано УПФ України в Придніпровському районі м. Черкаси нарахувати та виплатити ОСОБА_3 недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком з 07 грудня 2008 року по 31 грудня 2008 року включно за виключенням 10% мінімальної пенсії за віком виплачених в 2008 році.

 В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з вказаною постановою суду, Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси подало на неї апеляційну скаргу.

Перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку, що апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Згідно ч. 4 ст. 295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси подало 12 квітня 2010 року, тобто з пропуском терміну на апеляційне оскарження.

Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Заява про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження постанови  Придніпровського районного суду м. Черкаси від 23 лютого 2010 року у матеріалах справи відсутня, в апеляційній скарзі питання про поновлення строку  апелянт не ставив, тому його апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє його права подати таку заяву.

Керуючись п. 1, п. 3  ст. 294 ЦПК України, —

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси на постанову Придніпровського районного суду м. Черкаси від 23 лютого 2010 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Управління пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси про визнання дій відповідача протиправними та нарахування і виплати щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Суддя         /підпис/

Згідно з оригіналом:

Суддя                                                                                                      Б.Б. Вініченко                                                                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація