П О С Т А Н О В А
іменем України
№3-281/10
26 травня 2010 року Суддя Піщанського районного суду Вінницької області Фартух О.І. розглянувши матеріали адміністративної справи про вчинення правопорушення громадянином України
ОСОБА_1 ,
мешканцем АДРЕСА_1,
передбаченого ст. 188 кодексу України про адміністративні правопорушення, якій права передбачені ст.. 268 КУпАП роз'яснено, -
В С Т А Н О В И В:
7 травня 2010 року під час видачі посилки засудженому ОСОБА_2 що надійшла від ОСОБА_1 і перегляду надісланих речей і продуктів харчування, було виявлено та вилучено, в літровій пластиковій банці з під майонезу «Провансаль», яка мала штучно змайстроване подвійне дно, і була заповнена варенням домашнього приготування, мобільний телефон «Nokia» 1200 чорно-сірого кольору з акумуляторною батареєю.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст.188 КУпАП.
В суд ОСОБА_1 не з'явився, однак належним чином повідомлений про місце і час розгляду справи, тому вважаю за можливе розглянути справу у його відсутності, оскільки факт вчинення правопорушення доведено матеріалами справи.
При призначенні покарання враховую відсутність негативних даних за особу порушника, вчинення порушення вперше.
На підставі наведеного, керуючись ст. 268, 284, 188 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 188 кодексу України про адміністративні правопорушення.
Призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 7 нмдг-119 грн, з конфіскацією заборонених предметів.
Речові докази мобільний телефон « Nokia» 1200 чорно-сірого кольору з акумуляторною батареєю який зберігаться на складі установи (накладна №146 від 7 травня 2010 року) - конфіскувати.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 діб.
С У Д Д Я: