Справа № 2-0-21
2010р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 квітня 2010 року Татарбунарський районний суд Одеської області
у складі: головуючого – судді Приймак Г.І.
при секретарі Герман В.Ф.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Татарбунари цивільну справу за заявою ОСОБА_1 з викликом представника відділу реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою, в якій просить встановити факт належності їй правовстановлюючих документів – свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження сина ОСОБА_2, посилаючись на слідуючі обставини.
18 лютого 2010 року заявниця звернулася з заявою до управління ПФУ в Татарбунарському районі Одеської області з метою оформлення документів по виходу на пенсію у зв'язку, з тим, що у неї на утриманні знаходиться син інвалід дитинства ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1.
Але після звернення до управління ПФУ в Татарбунарському районі їй було відмовлено в оформленні такої пенсії по мотиву розбіжності в написанні її імені в свідоцтві про народження сина, свідоцтві про шлюб та в паспорті, а саме: в свідоцтві про народження сина та в свідоцтві про шлюб її ім‘я вказано ОСОБА_1, а в паспорті - ОСОБА_1
Заявниця вважає, що це помилка технічна, тому що записи у трудовій книжці НОМЕР_1, від 03.03.1976 року та в дипломі про закінчення навчального закладу та присвоєння кваліфікації НОМЕР_2 виданий 10 липня 1975 року, реєстраційний номер НОМЕР_3 також зазначено ім‘я “ОСОБА_1
Також факт належності зазначених свідоцтв про шлюб та про народження дійсно належать заявниці, так як вони знаходяться в неї на руках і ніким не оспорюються. З метою здійснення виправлень у свідоцтвах заявниця звернулася до відділу реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області, але їй було відмовлено та рекомендовано звернутися до суду.
В судовому засіданні заявниця заяву підтримала.
Представник відділу реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області в судове засідання не з'явився, але надіслав заяву у якій просив справу розглянути у його відсутності, позовні вимоги не визнав.
Заслухавши пояснення та доводи заявниці, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
Із копії свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_4 від 16.02.2010 року /а.с.8/ видно, що ім’я заявниці зазначено “ОСОБА_1
Із копії свідоцтва про народження сина ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 серії НОМЕР_5 від 16.02.2010с року /а.с.9/ видно, що ім’я заявниці зазначено “ОСОБА_1
Із копії паспорта громадянина України НОМЕР_6 від 03.01.2008 року /а.с.6/ вбачається, що ім’я заявниці вказане “ОСОБА_1
Із копії трудової книжки НОМЕР_1, від 03.03.1976 року та копії диплома про закінчення навчального закладу та присвоєння кваліфікації НОМЕР_2 від 10 липня 1975 року, реєстраційний номер НОМЕР_3 видно, що ім’я заявниці вказане “ОСОБА_1
Встановлення вказаного факту має для заявниці юридичне значення, оскільки дозволяє реалізувати її право вийти на пенсію по догляду за сином інвалідом.
За таких обставин, суд вважає, що в судовому засіданні знайшов підтвердження факт належності заявниці вищевказаних свідоцтв по одруження та народження сина, а тому її вимоги підлягають задоволенню відповідно до п.6 ч.1 ст. 256 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 58, 59, 60, 208-209, 130, 213-215, 256 ЦПК України, суд,
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів - задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1
свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_4 виданого 16.02.2010 року відділом реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області та свідоцтва про народження сина ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 серії НОМЕР_5 виданого 16.02.2010 року відділом реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області, виданих на ім'я ОСОБА_1.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі через Татарбунарський районний суд у 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Суддя Приймак