Справа №22-3223/09
Головуючий в суді 1 інстанції - Ступак
Доповідач - Дербенцева
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду м. Києва в складі:
Головуючого - судді Дербенцевої Т.П.
Суддів - Котули Л.Г., Поливач Л.Д.
При секретарі Кузнецовій З.В.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 15 січня 2009 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Райффазен Банк Аваль» про повернення грошового вкладу та відшкодування моральної шкоди
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Деснянського районного суду м. Києва від 15 січня 2009 року позов ОСОБА_1 про повернення грошового вкладу, внесеного за договором та на умовах договору від 3 березня 2008 року № 263541149671, в позові про відшкодування моральної шкоди відмовлено.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення суду в частині відмови їй в позові, ухвалити нове рішення та задовольнити її позов про відшкодування моральної шкоди в сумі 30000 гр.
В решті рішення суду не оскаржується.
Обґрунтовуючи апеляційну скаргу, апелянт посилається на те, що суд першої інстанції, відмовляючи їй в позові про відшкодування моральної шкоди, не взяв до уваги її стан здоров »я, а також ту обставину, що її донька має маленьку дитину, не працює і потребує матеріальної допомоги, яку вона, позивачка мала намір надати дочці, отримавши вклад в банку, але банк відмовив їй у видачі вкладу, що завдало їй моральних страждань.
Розглянувши справу в межах доводів апеляційної скарги, заслухавши доповідь судді Апеляційного суду, пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
З матеріалів справи вбачається, що позов про відшкодування моральної шкоди заявлений з підстав Закону України «Про захист прав споживачів».
Закон «Про захист прав споживачів» не передбачає відшкодування моральної шкоди за відмову банку видати вкладнику банківський грошовий вклад.
З огляду на викладене, рішення суду в частині відмови позивачці в позові про відшкодування моральної шкоди є законним, підстав для його скасування в цій частині немає.
Керуючись ст.ст.303,307,308 ЦПК України, колегія суддів
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Рішення Деснянського районного суду м. Києва від 15 січня 2009 року в частині відмови позивачці в позові про відшкодування моральної шкоди залишити без змін.
Ухвала Апеляційного суду набуває законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного суду України протягом двох місяців з дня набуття законної сили.