Судове рішення #9417312

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД М. КИЄВА


Справа №22 -4651


Головуючий у 1-й інстанції: Чех Н.А.


УХВАЛА


23 квітня 2009 року Суддя судової палати в цивільних справах Апеляційного суду м. Києва Черненко В.А., розглянувши матеріали справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дніпровського районного суд м. Києва від 12 березня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення неустойки (пені) за прострочку виплати аліментів, -


встановив:


Ухвалою Дніпровського районного суд м. Києва від 12 березня 2009 року позовну заяву ОСОБА_1 повернуто позивачеві для подання до належного суду.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою ОСОБА_1 19 березня 2009 року подала заяву про апеляційне оскарження. 27 березня 2009 року було подано апеляційну скаргу.

Згідно п.2 ст.294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження

Таким чином, позивачкою пропущений встановлений ст. 294 ЦПК строк подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду.

Заяву про поновлення строку позивачка не подавала, апеляційна скарга також не містить такої заяви.

Згідно п.3.ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

За таких обставин, враховуючи положення ч.3 ст. 294 ЦПК України, є всі підстави для залишення апеляційної скарги без розгляду.

Керуючись ст. 294 ЦПК України, -


ухвалив:


Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Дніпровського районного суд м. Києва від 12 березня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення неустойки (пені) за прострочку виплати аліментів, залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація