Судове рішення #9411096

                                                                                                                                                                                              3-267/10

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

І  М  Е  Н  Е  М     У  К  Р  А  Ї  Н  И

«04» червня 2010 року                                                                                                          м.Вільногірськ

     Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Сербін В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від  ВДАІ по обслуговуванню Верхньодніпровського району та м.Вільногірська УДАІ ГУ МВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КУпАП неповнолітнього:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-на України, ур. та  меш. АДРЕСА_1, учня ЗОШ №5,-

з участю законного представника, яким  згідно ст.268 КУпАП  роз’яснені їх права та обов’язки,-

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

     25 квітня 2010 року,   о 00 годині 45 хвилин, на вул.Колгоспній в с.м.т.Щорськ Криничанського району Дніпропетровської області,  неповнолітній водій ОСОБА_1 керував  транспортним засобом- мотоциклом «ІЖ Планета» без номерного знаку з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме- запахом алкоголю з ротової порожнини, мав нестійку ходу, почервоніння очей, в присутності двох свідків від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння відповідно до встановленого порядку відмовився, порушивши вимоги п.2.5 ПДР України.

    Правопорушник, в присутності законного представника, вину визнав повністю і пояснив, що мав місце наведений вище факт, дійсно вживав спиртні напої 24 квітня 2010 року о 23 годині 50 хвилин, після чого керував мотоциклом та був зупинений працівниками міліції, відмовився проходити медосвідування, не має посвідчення водія.

     Законний представник неповнолітнього- ОСОБА_1 підтвердив пояснення правопорушника, прохає накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, щоб син таким чином своєю власною працею міг відчути відповідальність за скоєне.

      Вина правопорушника підтверджується даними протоколу про обставини скоєного адмінправопорушення, матеріалами справи, в тому числі й поясненнями правопорушника  працівникові міліції,  згідно яких правопорушник вину визнав повністю,   поясненнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3, які підтвердили факт відмови правопорушника від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння.

     Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд приходить до висновку, що неповнолітній ОСОБА_1  скоїв адмінправопорушення, передбачене ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення- відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.

    З урахуванням особи правопорушника та обставин справи, а також того факту, що застосування таких адміністративних стягнень як штраф та позбавлення права керування транспортним засобом буде недостатньо в зв’язку з відсутністю у правопорушника коштів на сплату штрафу та відсутністю прав на керування транспортним засобом, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 слід піддати безоплатним суспільно корисним громадським роботам, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

      На підставі наведеного вище, керуючись ст.284 КУпАП,-

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

    ОСОБА_1 визнати винним за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати адміністративному стягненню у вигляді 40 (сорока) годин громадських робіт, але не більш як чотири години на день.

      На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

      Копію постанови направити для виконання органу Державного департаменту України з питань виконання покарань- Вільногірський кримінально-виконавчій інспекції, не пізніше наступного дня після її винесення.

    Копію постанови направити правопорушникові .

      Суддя                                                                                                                                                        В.Сербін

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація