Справа № 11-140 2007 р. Головуючий у 1 інстанції-Гриб О.С.
Доповідач-Слісарчук Я.А.
УХВАЛА
Іменем України
" 20 " березня 2007 року колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Житомирської області в складі:
Головуючого Романова О.В.
суддів Широхопояса Ю.В.
Слісарчука Я.А.
за участю
представника потерпілої ОСОБА_1
засудженої. ОСОБА_2
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі
кримінальну справу за апеляцією потерпілої ОСОБА_3 на
вирок Радомишльського районного суду Житомирської
області від б грудня 2006 року яким,
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Радомишль, не судиму,
засуджено за ст. 126 ч. 1 КК України на 100 годин громадських робіт.
Постановлено стягнути із засудженої на користь потерпілої 2000 гривень моральної шкоди.
Як визнав суд, 27 квітня 2006 року біля 13 години ЗО хвилин ОСОБА_2 в м. Радомишль на подвір'ї домогосподарства ОСОБА_3, що по вулиці Мала Житомирська навмисно нанесла потерпілій удари палкою по руках і ногах, чим заподіяла їй фізичного болю.
Потерпіла ОСОБА_3 вирок просить скасувати та постановити новий вирок яким призначити ОСОБА_2 більш суворіше покарання ніж призначив місцевий суд та стягнути на свою користь 2000 гривень моральної шкоди. Вказує на те, що призначене покарання не відповідає тяжкості злочину та особі засудженої і за своїм видом та розміром є явно несправедливим внаслідок м'якості.
Заслухавши доповідача, представника потерпілої ОСОБА_1, який просив задовольнити апеляцію потерпілої, засуджену ОСОБА_2 про законність та обґрунтованість вироку суду, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляції, колегія суддів визнала, що апеляція задоволенню не підлягає, виходячи з наступного.
Висновок суду про винність ОСОБА_2 у вчиненні злочину за який вона засуджена, підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами і ніким з можливих апелянтів не оспорюються.
Дії ОСОБА_2 за ст.12б ч.І КК України кваліфіковані правильно.
Що стосується призначеного покарання то воно відповідає вимогам ст. 65 КК України.
Суд врахував, що ОСОБА_2 вперше притягується до кримінальної відповідальності, вчинила злочин, щодо особи похилого віку, посередньо характеризується за місцем проживання, а тому призначив їй покарання в межах санкції ст. 126 ч.І КК України у вигляді громадських робіт.
Підстав для скасування вироку суду та постановления нового вироку з призначенням засудженій більш суворого покарання ніж призначив місцевий суд про, що наголошує в своїй апеляції потерпіла, колегія суддів не знаходить.
Доводи потерпілої про те, що судом залишено без задоволення її позов про стягнення моральної шкоди, позбавлені підстав.
З вироку суду видно, що позовні вимоги ОСОБА_3 задоволені повністю, на її користь з ОСОБА_2 стягнуто 2000 гривень моральної шкоди.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 365, 366 КПК України, колегія суддів, -
Ухвалила:
Апеляцію потерпілої ОСОБА_3 залишити без
задоволення, а вирок Радомишльського районного суду
Житомирської області від 6 грудня 2006 року, щодо
ОСОБА_2-без зміни.