Судове рішення #9374440

                       

Справа № 2-1854

                                            2010 р.

 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАІНИ

31 травня 2010 року      Стаханівський міський суд Луганської області в складі:

головуючий:      суддя Гончаров О.М..

при секретарі:              Пожидаєва Я.Е.

розглянувши у попередньому   судовому засіданні в м. Стаханові справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2   про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини , -

                                                                           

                                                                     ВСТАНОВИВ:

У суд міста Стаханова 28.04.2010 року з  позовною заявою про стягнення аліментів звернулася ОСОБА_1  , та вказала, що з  відповідачем у справі   вона  знаходиться  в зареєстрованому шлюбу з 18.12.2007 року.

Від шлюбу мають  доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Дитина проживає з позивальницею, знаходиться на її утриманні. Відповідач в добровільному порядку матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Позивальниця не працює, , інших джерел доходу не має, знаходиться в скрутному матеріальному становищі, тому просить стягнути з відповідача аліменти у розмірі 1/4 частини зі всіх видів заробітку щомісячно на утримання  дитини до її повноліття.

Позивач в  попередньому  судовому засіданні свої вимоги підтримала.

Відповідач  позов визнав , заперечень не надав.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу.

Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд при наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Під час попереднього слухання відповідач позов визнав і  визнання позову є безумовним. Наслідки визнання позову  йому роз;яснено, тому позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 88 ЦПК України стороні , на користь якої постановлено рішення, суд стягує з другої сторони понесенні нею і документально підтверджені витрати.

В разі, якщо позивача звільнено при зверненні до суду від сплати судового збору, ці витрати потрібно стягнути з відповідача.

Позивача від сплати судових витрат за даною категорією справ звільнено.

Таким чином  з відповідача потрібно стягнути 51 грн  витрат на державне мито та 120 грн витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Керуючись ст. ст. 4, 10,11,60,130,174, 212-215, 367 ч.1  ЦПК України, ст. ст., 84, 180-183 Сімейного Кодексу України,

 

                                                      ВИРІШИВ:

 

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2    про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини , -  задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2  , ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця АДРЕСА_1, не     працює ,  на користь ОСОБА_1  аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1\4 частини доходів відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму  на  дитину відповідного віку, починаючи з  28.04.2010 року й до  її повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2          в дохід держави  судовий збір в сумі 51 (п'ятдесят одна) грн. 00 коп., і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 гривень .

Платежі  по аліментах на утримання дитини в межах одного місяця через ст. 367 п.1 ЦПК України звернути до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Луганського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

                                                                 

                         

                                    Суддя                                        О.М.Гончаров

 

                                                                                                   

                                                                                               

                                                   

                                                                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація