Судове рішення #9369458

  П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

Справа 2-а-69/10

 20 травня 2010 року. Орджонікідзівський міський суд Дніпропетровської області в складі суду: головуючого – судді Нижника М.М., при секретарі – Поліщук О.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Орджонікідзе справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до роти ДПС м.Таврійськ  при УДАІ УМВС України в Херсонскій області і до інспектора роти ДПС м.Таврійськ Скрипиць Сергія Валентиновича про визнання дій відповідачів протиправними, про визнання не дійсною та скасувати постанову ВТ № 026975 по справі про адміністративне правопорушення від 23.08.2009 року про накладення штрафу в сумі 255 грн. 00 коп. і закриття провадження по справі, --

  ВСТАНОВИВ:  

 Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав по підставам вказаним в позовній заяві, просить суд задовольнити заявлені ним позовні вимоги.  

Представник відповідача роти ДПС м.Таврійськ  при УДАІ УМВС України в Херсонскій області та відповідач інспектор роти ДПС м.Таврійськ Скрипиць Сергій Валентинович в судове засідання повторно не з’явилися, про час і місце судового засідання були належним чином повідомлені, причину своєї неявки суду до початку судового засідання не повідомили.  

Суд заслухавши пояснення позивача,  дослідивши матеріали справи і оцінивши їх в сукупності прийшов до висновку, що позовні вимоги слід залишити без задоволення в повному об’ємі, так як в ході розгляду справи було встановлено, що протокол про адміністративне правопорушення серії ВТ №015379 від 23.08.2009 року(а.с.8) складений з дотримання вимог ст..256 КУпАП і постанова в справі про адміністративне правопорушення ВТ № 026975 від 23.08.2009 року(а.с.7) ухвалена з дотриманням вимог ст.283 КУпАП.  Доводи позивача про те, що інспектор ДАІ Скрипиць С.В. незаконно наклав на нього адміністративне стягнення по скільки він не знав дороги не знайшли свого підтвердження в ході судового слідства і спростовуються його ж (ОСОБА_1) поясненнями даними ним в протоколі про адміністративне правопорушення серії ВТ №015379 від 23.08.2009 року де він зазначає, що порушив ПДР неумисно так як не розібрався в дорожній обстановці.

Таким чином, враховуючи вищезазначене, суд вважає, що підстав для визнання дій суб’єкта владних повноважень неправомірними і скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення ВТ № 026975 від 23.08.2009 року та закриття провадження по справі немає, тому позивачу слід відмовити в задоволенні усіх його позовних вимог.

Керуючись  ст.ст. 256, 283, 284 КУпАП, ст.ст. 9 – 15, 17, 158, 159 – 163, 167 КАС України, суд –

  ПОСТАНОВИВ:  

   Позовні вимоги ОСОБА_1 до роти ДПС м.Таврійськ  при УДАІ УМВС України в Херсонскій області і до інспектора роти ДПС м.Таврійськ Скрипиць Сергія Валентиновича про визнання дій відповідачів протиправними, про визнання не дійсною та скасувати постанову ВТ № 026975 по справі про адміністративне правопорушення від 23.08.2009 року про накладення штрафу в сумі 255 грн. 00 коп. і закриття провадження по справі.

 Постанова може бути оскаржене в апеляційному порядку до Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду через Орджонікідзівський міський суд шляхом подачі в 10-ти денний строк, з дня складання повного рішення, заяви повного рішення, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч.5 ст.186 КАС України.

   Суддя Орджонікідзівського

міського суду Дніпропетровської області                                                          М.М. Нижник

  • Номер: 22-з/816/29/19
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 2-а-69/10
  • Суд: Сумський апеляційний суд
  • Суддя: Нижник Мирослав Михайлович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.02.2019
  • Дата етапу: 04.03.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація