3-1020/10
П О С Т А Н О В А
і м е н е м У к р а ї н и
м. Шахтарськ 25 травня 2010 року
Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Морозова І.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Шахтарської ОДПІ, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 04.01. ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Шахтарськ, працюючу директором МКП «Універсал», яка мешкає в АДРЕСА_1,
за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 1551 ч.1 КУАП,
в с т а н о в и в:
Стосовно ОСОБА_1 складено протокол про те, що 08.04.2010 р. о 15 год. 20 хв. порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме встановлено факт продажу однієї пляшки вина ігристого «Артемівське» біле за ціною 45 грн. за одну пляшку, одну пачку сигарет «Честерфілд» за ціною 7 грн. 25 коп. на загальну суму 52 грн. 25 коп., без використовування розрахункових документів, а також встановлено невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків, так по звіту РРО сума складає 52 грн.15 коп., а фактично на барі знаходились готівкові кошти в розмірі 152 грн. 15 коп., чим скоїла адміністративне правопорушення передбачене ст. 1551 ч.1 КУАП.
В судовому засідання правопорушник вину визнав.
При накладанні стягнення суд враховує характер вчинення правопорушення, особу порушника, майновий стан, ступінь вини, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.283,284 КУАП, суддя
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.155 1 ч.1 КУАП, й накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 грн.00 коп.
На постанову може бути подана апеляційна скарга в установленому законом порядку на протязі 10 днів з дня її винесення.
Суддя
І.В. Морозова
- Номер: 3/2407/3497/11
- Опис: вчинення насильства в сім "і
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1020
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Морозова Ірина Василівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.11.2011
- Дата етапу: 07.11.2011