Судове рішення #9365720

Справа № 2-3161/10  

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

16 квітня 2010 року                     м. Нікополь  

  Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області  в складі:  

      головуючого – судді:       Троян Н.А.  

      при секретарі:           Смиковій Ю.В.  

за участю позивача:                 ОСОБА_1  

відповідачки:                             ОСОБА_2  

розглянув у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду  в м. Нікополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, суд -  

В С Т А Н О В И В:  

  ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на наступні обставини.  

Він 17.06.2006 року зареєстрував шлюб з відповідачкою, від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. В зв‘язку з неповажним ставленням відповідачки до нього, постійними сварками та суперечками з питань ведення господарства, прав та обов*язків подружжя, виховання дитини спільне життя в 2008 році припинено. Все це призвело до того, що вони втратили почуття любові та поваги один до одного, спільне господарство не ведеться.У обох склалися нові сім‘ї.  Питання утримання та місце проживання дитини між ними вирішено. Майнового спору немає. Поновити спільне життя він не бажає і просить суд розірвати шлюб. Витрати покласти на нього.  

Відповідачка у судовому засіданні позовні вимоги визнала. Підтвердив, що сім’я розпалася, зберегти ії не можливо. Просить шлюб розірвати, витрати покласти на позивача.  

  Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.  

  Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.  

Суд, заслухавши сторони, дослідивши докази, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з таких підстав.  

  Згідно із ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.  

  Як встановлено в судовому засіданні, сторони зареєстрували шлюб 17.06.2006 р. (а.с. 4), від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 5). В грудні 2008 року спільне життя припинено з тих причин, що між сторонами постійно виникали сварки та суперечки з питань ведення господарства, прав та обов*язків подружжя. З цього часу спільне життя не поновлювалося,сторони проживають окремо, на теперішній час у сторін фактично склалися нові сім‘ї.. Все це призвело до того, що сторони втратили почуття любові та поваги один до одного.  На пропозицію суду примиритися, сторони відмовилися, наполягають на розірванні шлюбу. Взаємовідносини, що склалися між ними виключають подальше спільне життя.  

При таких обставинах суд вважає, що подальше спільне життя подружжя неможливе і шлюб необхідно розірвати. Судові витрати суд вважає необхідним покласти на позивача, як сторони про це просять. Дитина після розірвання шлюбу залишиться проживати з відповідачкою.  Майнового спору немає.  

  Керуючись ст. 110, 112 СК України, ст. ст. 10, 11, 130, 209,212,214-215,217-218 ЦПК України, суд –  

  В И Р І Ш И В :  

    Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Нікополю НМРУЮ Дніпропетровської області 17.06.2006 р. по актовому запису № 348, від якого мають одну неповнолітню дитину  - розірвати.  

  При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 17 грн., звільнив ОСОБА_2  від сплати витрат.  

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Нікопольський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  

    Головуючий:      

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація