Судове рішення #9350501

                                                                                              Справа №  2 -290/ 2010 р.

                                                    УХВАЛА

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

01 червня  2010 року                    Шаргородський районний суд Вінницької області    

 в складі:

        головуючого судді                        Соколовської Т.О.

        при секретарі                                 Пруц І.Л.

        розглянувши у судовому засіданні в місті Шаргороді в залі суду  справу за позовом Кредитної спілки «Альянс Україна» до ОСОБА_1 про дострокове розірвання договору кредиту та стягнення суми кредиту, процентів за користуванням кредитом та неустойки,

в с т а н о в и в:

            22.04.2010 року  КС «Альянс Україна» звернулася до суду з вказаним позовом до ОСОБА_1 про дострокове розірвання договору кредиту та стягнення суми кредиту, процентів за користуванням кредитом та неустойки, в якому зазначила, що між спілкою та відповідачкою 11 грудня 2007 року укладено договір кредиту №530-07 кШ, згідно якого відповідачці надано кредит в сумі 2000 грн. строком на 18 місяців, із сплатою 0,1918 відсотків за день плюс один відсоток від суми кредиту, який сплачується Позичальником в день отримання кредиту, із строком остаточного повернення кредиту до 11.06.2009 р.

          Відповідно до умов договору кредиту  позивач виконав свої зобов’язання з надання кредиту,  видав  кошти в розмірі 2000 грн. відповідачці ОСОБА_1 проте остання своїх зобов’язань щодо своєчасного повернення кредиту та плати за користування кредитом не виконує. Станом на 19.04.2010 року виникла прострочена заборгованість відповідачки  перед позивачем в розмірі 5119,86 грн., з яких: 840,21 грн. основний борг, 792,78 грн. – відсотки за користування кредитом, 3066,77 грн. пеня та штраф за порушення строків сплати кредиту та процентів 420,11 грн.

            Позивач КС «Альянс Україна»  просить  розірвати Кредитний договір та стягнути з  ОСОБА_2. на користь  спілки заборгованість по кредитному договору № 487-07 к Ш від 14.11.2007 року, а також судові витрати по справі.

           В судовому засіданні  представник позивача КС «Альянс Україна»  Пруц Л.В. заявила клопотання про залишення позовної заяви без розгляду посилаючись на те, що спір вирішений до судового засідання.

           Відповідно до ч.1п.5 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

           За таких обставин суд вважає, що  клопотання представника  позивача КС «Альянс Україна»  Пруц Л.В. підлягає задоволенню.

           Керуючись ст.ст.207 ч.1 п.5, 210 ЦПК України, суд

                                                                      ухвалив :

 

            Позовну заяву Кредитної спілки «Альянс Україна» до ОСОБА_1 про дострокове розірвання договору кредиту та стягнення суми кредиту, процентів за користуванням кредитом та неустойки залишити без розгляду.

            Сторонами  протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали може бути подано заяву про її  апеляційне оскарження  та апеляційну скаргу до апеляційного суду Вінницької області  через Шаргородський районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

  • Номер: 6/289/43/16
  • Опис: про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред"явлення відносно Саковської Г.М
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-290/2010
  • Суд: Радомишльський районний суд Житомирської області
  • Суддя: Соколовська Тетяна Олексіївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.08.2016
  • Дата етапу: 08.09.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація