Судове рішення #9349687

Справа №2-1046

2010 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 березня  2010 року                      Шевченківський районний суд м. Чернівці

в складі

головуючого судді                           Богдана С.І.

при секретарі                                            Боднар С.П.  

                   

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в м.Чернівці справу за позовом ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

В лютому 2010 року позивач ОСОБА_1  звернувся до суду з позовом до відповідачки  ОСОБА_2  про розірвання шлюбу.

В позові вказує на те, що він перебуває в шлюбі з відповідачкою  з 10 вересня 2005 року. Даний шлюб для них обох перший. Від шлюбу у них народилася дочка – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Причиною звернення до суду стало  через несумісність характерів, різні погляди на життя, сімейні відносини, з плином часу особисті взаємовідносини погіршилися, зникло взаєморозуміння та взаємоповага, що приводило до виникнення неприязних стосунків, частих непорозумінь, склалася напружена атмосфера. Одруження з відповідачкою виявилось не вдалим.

 Втрачені почуття взаєморозуміння, любові та поваги. Фактично сім’я існує формально, позивач вважає, що зберегти сім’ю не може, а тому просив шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивачка надала суду заяву в якій позовні вимоги підтримала в повному обсязі і просив справу розглянути в попередньому судовому засіданні та дала свої пояснення.

Відповідач в судовому засіданні надав суду заяву в якій позовні вимоги визнав і просив справу розглянути в попередньому судовому засіданні та дав свої пояснення.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову  ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом з’ясовано, що сторони тривалий час не підтримують подружніх стосунків, спільного господарства не ведуть, сторони  втратили почуття кохання та поваги один до одного , на примирення не погоджуються.

  При таких обставинах суд вважає, що сім’я у сторін зберегтися не може існує формально, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін і це має істотне значення, а тому шлюб потрібно розірвати.

Витрати по розірванню шлюбу потрібно покласти на позивача врахуванням сімейного та матеріального стану сторін.

На підставі викладеного та ст.ст.109,110,112 сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.10,60,130, 174, 213,215,218,  ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2  ІНФОРМАЦІЯ_3 зареєстрований  10 вересня  2005 року  відділом реєстрації актів цивільного стану Кельменецького районного управління юстиції, актовий запис № 60.

Витрати по розірванню шлюбу в органах РАЦСу покласти на ОСОБА_1 в сумі 17 гривень. ОСОБА_2 від цих витрат звільнити.

Рішення  суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження  або апеляційної скарги.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення, а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м. Чернівці.

Суддя                                                    Богдан С.І.

   

  • Номер: 2-1046/10
  • Опис: про визнання протиправною бездіяльність УПФУ в Талалаївському районі та зобов'язання здійснити нарахування і виплату доплати до пенсії дітям війни
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-1046/10
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Богдан Степан Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.09.2010
  • Дата етапу: 13.09.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація