3-256/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
“28” травня 2010 року м.Вільногірськ
Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Сербін В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Вільногірського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адмінвідповідальності за ст.203 ч.1 КУпАП:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-на Росії, ур. м.Верховцево Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, меш. АДРЕСА_1, не працюючого, 25 серпня 2009 року був підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень за скоєння правопорушення, передбаченого ст.203 ч.1 КУпАП, 24 лютого 2010 року був підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень за скоєння правопорушення, передбаченого ст.203 ч.1 КУпАП,-
якому згідно ст.268 КУпАП роз’яснені його права та обов’язки,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, будучи громадянином Російської Федерації, в період часу з 13 лютого 2010 року по 13 травня 2010 року, в порушення правил перебування в Україні, а саме ст.3, ст.30 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” № 3929-XII від 04.02.1994 року та п.19, п.33 Постанови Кабінету Міністрів України “Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду через її територію” № 1074 від 29.12.1995 року, проживав без документів на право проживання в Україні, без продовження строку перебування в Україні, в АДРЕСА_1.
Будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи /а.с.7/, правопорушник в судове засідання не з’явився, не повідомив суд про причини неявки, не направив в суд заяву про перенос слухання справи.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про обставини скоєного адмінправопорушення, матеріалами справи, в тому числі, й поясненнями правопорушника працівнику міліції.
Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 скоїв адмінправопорушення, передбачене ст.203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення- порушення іноземцями правил перебування в Україні, тобто проживання без документів на право проживання в Україні.
Разом з тим суд не вбачає підстав для встановлення вказаного посадовою особою в описовий частині протоколу часу скоєння правопорушення в період з 22 грудня 2009 року по 12 лютого 2010 року, оскільки, як встановлено в судовому засіданні, на час скоєння правопорушником вказаного правопорушення, ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.203 ч.1 КУпАП за період з 22 грудня 2009 року по 12 лютого 2010 року, згідно постанови Вільногірського міського суду № 3-78/10 від 24 лютого 2010 року.
З урахуванням обставин справи та особи правопорушника, ОСОБА_1 слід піддати штрафу.
На підставі наведеного вище, керуючись ст.284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ст.203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати штрафу- 340 (триста сорок) гривень.
На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови- не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Постанова може бути пред’явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з часу її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту. У разі відстрочки виконання постанови перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.
Копію постанови направити правопорушникові.
Суддя В.Сербін