Справа № 2-34/2007 p.
УХВАЛА
27 березня 2007 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючого судді Савченка СІ.
при секретарі Вітошко О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду у м.Ірпінь справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа ОСОБА_3 про визначення порядку користування земельною ділянкою, усунення перешкод та встановлення земельного сервітуту, -
встановив:
В провадженні суду знаходиться дана цивільна справа. Позивач мотивує позов тим, що їй належить 2/3 частини, а відповідачу 1/3 частина будинку по АДРЕСА_1 в смт.Буча Київської області. Просить встановити порядок користування земельною ділянкою будинку відповідно до долей сторін у праві власності на будинок по АДРЕСА_1 в смт.Буча, виділивши їй ділянку площею 679 кв.м.
В судові засідання, призначені 12.03.2007 р. та 27.03.2006 р. позивач не з'явився, свого представника не направив, про час розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки суду не сповістив.
У відповідності з п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд залишає заяву без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з"явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши думку відповідача ОСОБА_2, вважає за необхідне залишити заяву без розгляду в зв'язку з тим, що належним чином повідомлений позивач повторно не з"явився в судове засідання та повторно не повідомив суд про причини неявки.
Керуючись п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України суд, -
ухвалив:
Залишити без розгляду позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа ОСОБА_3 про визначення порядку користування земельною ділянкою, усунення перешкод та встановлення земельного сервітуту.
Копію ухвали направити позивачу до відома.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п"яти днів та наступного подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано, а у випадку подання заяви - після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.