Судове рішення #9250649

2-о-23/2010

Р І Ш Е Н Н Я  

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

09 квітня 2010 року                                        Новогродівський міський суд  Донецької області

в складі:   головуючого судді Грідяєвої М.В.

                  при секретарі Коваленко О.І.

                  з участю: заявника ОСОБА_1

                                   представника зацікавленої особи УПФУ Віннікова В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Новогродівка цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності трудової книжки та пенсійного посвідчення, встановлення факту помилки в свідоцтві про шлюб,

В С Т А Н О В И В:

                       ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про встановлення факту належності трудової книжки та пенсійного посвідчення, встановлення факту помилки в свідоцтві про шлюб, вказуючи на те, що 01.09.1950 року вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_3 В свідоцтві про шлюбу №35 від 01.09.1950 року, її ім’я помилково вказано російською мовою як ОСОБА_1», з м’яким знаком, замість правильного «ОСОБА_1, на що вона зразу не звернула уваги. 20.11.1961 року вона була прийнята на роботу в ЖКГ м.Новогродівка. При заповненні трудової книжки її ім’я було помилково записано російською мовою, як “ОСОБА_1. 02.10.1981 року їй було видано пенсійне посвідчення, в якому її ім’я також було помилково записано російською мовою, як “ОСОБА_1. Згідно паспорту, свідоцтва про народження її ім’я значиться як ОСОБА_1, а російською мовою “ОСОБА_1   Після смерті чоловіка ІНФОРМАЦІЯ_3 року, у неї виникла необхідність перейти на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, у зв’язку з тим, що вона знаходилась на утриманні чоловіка. При зверненні до Пенсійного Фонду м.Новогродівка були виявлені вказані помилки в її імені, в зв’язку з чим вона вимушена звернутися до суду. Просить встановити факт належності їй трудової книжки та пенсійного посвідчення та встановити факт помилки в свідоцтві про шлюб.

Представник Управління ПФУ в м.Новогродівка проти заяви не заперечує .

    Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, суд вважає, заяву ОСОБА_1 обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.

    Відповідно п.6 ч.1 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

    Згідно свідоцтва про народження заявник є ОСОБА_1 яка народилась ІНФОРМАЦІЯ_2 року у с.Веселе Красноармійського району Донецької області .    

Згідно паспорту громадянина України заявник є ОСОБА_1, яка народилась ІНФОРМАЦІЯ_2 року у с.Веселе Красноармійського району Донецької області .

    Згідно довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, ім'я заявника також ОСОБА_1

    Згідно свідоцтва про шлюб ОСОБА_3 зареєстрував шлюб з ОСОБА_11931 року народження, 01.09.1950 року. Шлюб зареєстрований Красно-Ярською сільською радою Красноармійського району Сталінської області та 01.09.1950 року видано свідоцтво про шлюб серії ЯТ №НОМЕР_1

Згідно трудової книжки, вона заповнена 25.05.1962 року на ім'я ОСОБА_1,1931 року народження.

Згідно пенсійного посвідчення №НОМЕР_2 виданого 02.10.1981 року воно заповнено на ім'я ОСОБА_1,1931 року народження.

На думку суду, при заповненні свідоцтва про шлюб, трудової книжки та пенсійного посвідчення, на ім'я ОСОБА_1 була припущена помилка при написанні ім'я заявника, замість ОСОБА_1 записано ОСОБА_1 тоді як згідно паспорту її ім'я ОСОБА_1

    У суду немає сумніву в тому, що трудова книжка та пенсійне посвідчення, на ім'я ОСОБА_1,  належить заявнику, а в свідоцтво про шлюб припущена помилка, так як це підтверджується зібраними доказами по справі,  всі інші дані заявника, а саме прізвище, по батькові та дата народження вказані в свідоцтві про шлюб, трудовій книжці та пенсійному посвідченні, співпадають з даними паспорта заявника та свідоцтва про народження заявника.

    Встановлення факту належності ОСОБА_1 трудової книжки, пенсійного посвідчення та встановлення факту помилки в свідоцтві про шлюб,  має юридичне значення для заявника, так як дозволить їй використати своє право на оформлення пенсії по втраті годувальника.

    Керуючись  ст.ст.10, 60, 130, 174, 212, 213, 215, 218, 234 ч.2 п.5, 256 ч.1 п.6, 259 ЦПК України,

В И Р І Ш И В :

                                         

    Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року трудової книжки, заповненої 25 травня 1962 року на ім'я ОСОБА_1,1931 року народження та пенсійного посвідчення №НОМЕР_2 виданого 02 жовтня 1981 року на ім'я ОСОБА_1.

    Встановити факт помилки в свідоцтві про одруження серії ЯТ №НОМЕР_1 від 01.09.1950 року, виданого Красно-Ярською сільською радою Красноармійського району Сталінської області про реєстрацію шлюбу між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 а саме те що воно виписане відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2, з неправильно вказаним ім’ям.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Новогродівський міський суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подачею апеляційної скарги  на нього протягом  20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

    Рішення виготовлено в нарадчій кімнаті.

   

                     

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація