Судове рішення #9234494

                                                                                Справа 2о-89/10

                                                                                           

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

   

    06 травня 2010 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:

            головуючого судді –   Романенко В.А.  

            при секретарі  -           Макаренко І.І.    

розглянувши у   попередньому  судовому засіданні  в залі суду м. Черкаси цивільну справу за  заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення факту, що має юридичне значення, -    

 

В С Т А Н О В И В:

            Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_2 року помер його батько – ОСОБА_5. За своє життя батько склав заповіт, згідно якого розподілив належне йому майно між ним  та зацікавленими особами по справі в частках: ОСОБА_2 . – ? частини всього майна та решту майна, що складається з ? частини всього майна в рівних частинах між ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1 В березні 2010 року він звернувся до   нотаріальної контори для прийняття спадщини за заповітом, посвідченим приватним нотаріусом ОСОБА_6- 29.07.2009 року, але отримав відмову, оскільки в заповіті невірно вказано рік його народження – ІНФОРМАЦІЯ_1, а правильно ІНФОРМАЦІЯ_1. На даний час він не може оформити спадкові права через помилку в даті народження. Просив встановити той факт, що заповіт спадкодавця ОСОБА_5, посвідчений приватним нотаріусом ОСОБА_6 29.07.2009 року, складений на ім’я ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1, в частині, що стосується ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 належить - ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.          

          В судовому засіданні заявник заяву підтримав, просив задоволити, пояснив, що   невідповідність в даті народження у заповіті перешкоджає йому в повному обсязі здійснити своє право власності щодо розпорядження належним майном. Тому він вимушений був звернутись до суду за захистом своїх прав.

         Зацікавлені особи в судове засідання не з’явились, до судового засідання надали суду заяви, в яких просили слухати справу у їх відсутність.        

    Вислухавши заявника, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає до задоволення.

         Факт того, що заповіт спадкодавця ОСОБА_5, посвідчений приватним нотаріусом ОСОБА_6 29.07.2009 року, складений на ім’я ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1, в частині, що стосується ОСОБА_1- ІНФОРМАЦІЯ_1 належить  - ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження підтверджується: свідоцтвом про народження, копією паспортних даних.              

         На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 11, 57, 60, 130, 174, 212-215, 259 ЦПК України, -  

 

                                                                В И Р І Ш И В:

            Заяву  задоволити.

            Встановити факт, що заповіт спадкодавця ОСОБА_5, посвідчений приватним нотаріусом ОСОБА_6 29.07.2009 року, складений на ім’я ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1, в частині, що стосується ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1  належить  - ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції, шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

    Головуючий:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація