Справа № 3 –176/2010 р.
П О С Т А Н О В А
13 травня 2010 року Суддя Маньківського районного суду, Черкаської області В.С. КСЕНОФОНТОВ , розглянувши матеріали, що надійшли з Територіальної державної інспекції праці у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, працює головою правління ВАТ «Маньківський механічний завод», за ч. 1 ст. 41 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
При перевірці ВАТ «Маньківський механічний завод» було встановлено, що на підприємстві порушуються терміни виплати заробітної плати найманим працівникам, заробітна плата виплачується один раз на місяць, чим порушено вимоги ст. 115 КЗпПУ; не проводиться доплата працівнику за роботу в нічний час чим порушено вимоги ст. 108 КЗпПУ та порушуються терміни виплати при розрахунку працівників, чим порушено ст. 116 КЗпПУ. Недотримання законодавства про працю призвело до порушення ч. 1 ст. 41 КУпАП.
ОСОБА_2 на розгляд справи двічі не з’явився, хоча був належним чином повідомлений повістками про час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив, що дає всі підстави для розгляду справи на підставі зібраних матеріалів.
Вина ОСОБА_2 , в скоєнні правопорушення підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення № 23-17-58/04 від 06.04.2010 р. та актом перевірки № 23-17-58/22 від 06.04.2010 р. з яких витікає те, що ОСОБА_2 , дійсно заробітна плата виплачується один раз на місяць, чим порушено вимоги ст. 115 КЗпПУ; не проводиться доплата працівнику за роботу в нічний час чим порушено вимоги ст. 108 КЗпПУ та порушуються терміни виплати при розрахунку працівників, чим порушено ст. 116 КЗпПУ. Недотримання законодавства про працю призвело до порушення ч. 1 ст. 41 КУпАП, кваліфікуючою ознакою якого є порушення вимог законодавства про працю.
Враховуючи данні на правопорушника те що він вперше притягується до адміністративної відповідальності, рахую за необхідне обрати йому покарання у вигляді штрафу в межах санкції даної статті.
Керуючись ч. 1 ст. 41, ст. 283, 284 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 , визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП та піддати штрафу в розмірі - 510 грн. 00 коп. на користь держави.
Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області через Маньківський районний суд на протязі 10 діб.
СУДДЯ В.С. КСЕНОФОНТОВ