Судове рішення #922334
№ 1-50/07

№ 1-50/07

ВИРОК

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

14 березня 2007 року.                         Кременчуцький районний суд Полтавської області

в складі: головуючого - судді Кузнецова А.В.

при секретарі                                 Харченко Ю.Б.

з участю прокурора   Яременко О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кременчуці справу про

обвинувачення    ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

уродженця м. Уфа Росія, українця, громадянина України, освіта середня, не одружений, не працює, не судимий, прож.АДРЕСА_1, в скоєні злочину,   передбаченого  ст. 249 ч. 1 КК  України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 незаконно займався рибним промислом, чим заподіяв істотну шкоду.

Так, з 03-00 по 05-00 години 18 січня 2007 року ОСОБА_1 з використанням забороненого знаряддя лову - остроги, на гумовому човні "Уфімка" з акумуляторною батареєю та фарою в районі островів "Зелений" та "Шоломай" р. Дніпро незаконно займався рибним промислом, добувши рибу цінних видів - 41 шт. плітки, 1 шт. сазан, 2 шт. окуня, 2 шт. жереха, 4 шт. ляща та 47 шт. карася, загальною вагою 10 кг. 400 гр., чим завдав згідно Такс, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від   19.01.1998 року № 32, істотну шкоду рибним ресурсам на суму   872 грн.

Допитаний в судовому засіданні підсудній ОСОБА_1 свою вину визнав повністю і дав пояснення аналогічні до викладеного формулювання обвинувачення, стосовно фактичних обставин справи, в скоєному розкаються.

Крім особистого визнання вини, винність підсудного в повному обсязі підтверджується матеріалами справи, які є належними, допустимими і достатніми.

Аналізуючи зібрані по справі докази в їх сукупності, суд дійшов до висновку про винність підсудногоОСОБА_1 у незаконному занятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду. Його дії підлягають кваліфікації за ст. 249 ч. 1 КК України.

Обираючи міру покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного, особу винногоОСОБА_1, який по місцю колишньої роботи характеризується позитивно, не судимий, раніше порушень правил рибальства не допускав, розкаються у вчиненому, що є обставиною, яка пом'якшує покарання.

Обставин які обтяжують відповідальність судом не встановлено.

З врахуванням наведеного, суд, вважає, що підсудній ОСОБА_1 підлягає покаранню у вигляді штрафу з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Запобіжний захід слід залишити попередній - підписку про невиїзд, речові докази по справі - острогу, повинно бути знищено, як знаряддя злочину, що не може бути використане.

Цивільний позов Полтавського міжрайонного транспортного прокурора визнаний підсудними, підтверджений матеріалами справи і підлягає до задоволення.

Керуючись ст.ст. 323, 324, 328 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєні злочину, передбаченого ст. 249 ч. 1 КК України й призначити йому покарання у вигляді штрафу в

 

2

сумі 600 /шістсот/ гривень в рахунок держави з конфіскацією знарядь і засобів промислу

- гумового човна "Уфімка", акумуляторної батареї і фари /ах. 9/ та всього добутого.

Запобіжний захід до ОСОБА_1 залишити попередній - підписку про невиїзд.

Речові докази по справі - острогу, яка знаходиться в камері схову Полтавського територіального відділу середньо дніпровського басейнового управління ОВЖР /а. с. 8/, знищити.

Цивільний позов прокурора задоволити, стягнути з ОСОБА_1 на користь Білецьківської сільської ради Кременчуцького району 872 /вісімсот сімдесят дві/ гривні шкоди заподіяної рибним ресурсам /а.с.2/.

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Полтавської області через Кременчуцький районний суд протягом п'ятнадцяти діб.

Головуючий

суддя Кузнецов А.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація