Справа № 3-568/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 березня 2010 року смт. Білозерка
Суддя Білозерського районного суду Херсонської області Кусік І.В., розглянувши протокол про адміністративне правопорушення, що надійшов від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1;
уродженця Херсонської області;
мешканця АДРЕСА_1;
не працюючого;
за ст. 85 ч. 4 КпАП України,
В С Т А Н О В И ЛА:
08 лютого 2010 року о 11 год. 25 хв. на р. Інгулець в межах с. Дар‘ївка Білозерського району Херсонської області громадянин ОСОБА_1 здійснював незаконний вилов риби, промисловим знаряддям лову – мисиновою сіткою з під льоду.
При затриманні виявлено та вилучено:
- мисинова сітка: а – 45 мм, l –25 м., h – 1,2 м.
При затриманні риби не виявлено.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив ст. 3.15 п. 1 Правил любительського та спортивного рибальства, ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», за що передбачена відповідальність за ст. 85 ч. 4 КУпАП.
Правопорушник в судове засідання не з`явився, про слухання справи був повідомлений в установленому законом порядку, про що свідчить поштове повідомлення про отримання судової повістки правопорушником від 29.03.2010 року.
Відповідно ст. 268 КУпАП під час відсутності правопорушника справу може бути розглянуто у випадку коли є дані про своєчасне його сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Вважаю, що правопорушник був належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та його письмовими поясненнями у цьому протоколі.
З урахуванням наведеного, керуючись ст.ст. 24, 221, 268, 279, 283, 284 КпАП України, на підставі ст.85 ч.4 КпАП України,
П О С Т А Н О В И ЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 85 ч. 4 КпАП України, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 680 грн. (р/р 31116106700002, код 24104230, МФО 852010, держбюджет 21081100 УДК Херсонської області).
Вилучене знаряддя лову – мисинову сітку: а – 45 мм, l – 25 м., h – 1,2 м.., яка знаходиться на зберіганні в Херсондержрибоохороні за адресою: м. Херсон, вул. М. Фортус, 89 А, конфіскувати в дохід держави.
Постанова підлягає апеляційному оскарженню до апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі до суду першої інстанції в десятиденний строк з дня винесення постанови апеляційної скарги.
Суддя: Кусік І.В.
Початковий строк пред’явлення постанови до виконання три місяці
Постанова набрала чинності ________ р.
- Номер: 3/1096/11
- Опис: керуванняв станні сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-568
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Кусік Ірина
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.05.2011
- Дата етапу: 14.11.2011