Судове рішення #9202625

                                                    Справа № 3-3732\2009                                              

                                  П О С Т А Н О В А

     ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 грудня 2009 року суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Льон С.М., розглянувши матеріали, які надійшли з територіальної державної інспекції праці у Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючої бухгалтером ПП«Торговий дім «Кіровоград-профіль», мешкаючої:  АДРЕСА_1,

за ст. 41 ч.1 КУпАП, -

 

        В С Т А Н О В И В:

Територіальна державна інспекція праці у Кіровоградській області направила до суду матеріали про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, згідно яких вбачається, що перевіркою проведеною в ТОВ «Кіровоград-профіль» встановлено порушення вимог ст. 33 Закону України «Про оплату праці»,тобто порушено строки виплати заробітної плати, чим порушила вимоги ч. 1 ст. 41 КУпАП.

ОСОБА_1  в судовому засіданні вину в скоєному правопорушенні визнала, зазначивши, що порушення взято до уваги та виправлено.

 Вина правопорушника підтверджується матеріалами справи – протоколом про адміністративне правопорушення серії від 27.10.2009 р., актом перевірки від 27.10.2009р.

Відповідно до ст.22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Дослідивши докази в їх сукупності, вважаю, що вчинене ОСОБА_1 правопорушення не є суспільно небезпечним, не спричинило шкоди суспільним та державним інтересам, не порушило права і свободи громадян, а тому є незначним.  

Керуючись ст.22, 284 КУпАП,

                                        П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звільнити від відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.41 ч.1 КУпАП, в зв’язку з малозначністю правопорушення, обмежитись усним зауваженням.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Ленінського райсуду

м. Кіровограда                                                                                          Льон С.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація