Судове рішення #9196098

справа № 3- 260/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

07 квітня  2010р.                                                                                    смт. Чернігівка

Суддя Чернігівського районного суду Запорізької області Пода Н.М.,  розглянувши матеріали справи, які надійшли від КМСД при Чернігівському РВ ГУМВС  в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-ку України; проживає по АДРЕСА_1, не працює, притягувалась 18.08.2009 року за ч.1 ст. 184  КУпАП,

за ст. 184 ч.2 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:

23.03.2010 року Чернігівським КМСД при РВ ГУМВС відносно ОСОБА_1 складено адміністративний протокол про те, що вона не виконує передбачених законодавством обов'язків щодо утримання  своїх  неповнолітніх дітей: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 р .н., ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, не  забезпечує дітей необхідними умовами проживання. Як  було встановлено, в житловому  будинку ОСОБА_1 не підтримуються належні санітарно-гігієнічні умови проживання, бракує продуктів харчування, не за призначенням витрачаються  кошти, які мати отримує для утримання дітей в УПСЗН.  Дані обставини  підтверджуються  матеріалами справи, а/протоколом  серії  ЗП  № 006413/288.  

У суді  ОСОБА_1   свою провину визнала повністю, щиро каялася, говорила, що більше такого випадку не повториться.

В діях  ОСОБА_1  вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП.

Керуючись ст. ст. 184 ч.2 , 221, 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В  :

ОСОБА_1 притягнути до адмінвідповідальності за ч.2 ст.184 КУпАП  накласти стягнення у вигляді  штрафу в розмірі -  51 грн. у дохід держави на р/р 21081100-31119106700316 одержувач, держ. бюджет, Чернігівський р-н, код бюдж. класиф. 23787250 банк-одержувач, УДК в Запорізькій області МФО 813015, про що  їй оголосити.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Запорізької області через Чернігівський районний суд Запорізької області.

Строк пред’явлення постанови до виконання до 07.07.2010 року.

Суддя                                                                                                           Н.М. Пода.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація