Судове рішення #9185900

Cправа № 2-2221

2010 р.

                                                       УХВАЛА

                                               

21 травня 2010 року  Оболонський районний суд м. Києва у складі :

головуючого судді                                                             Сушко Л.П.

при секретарі                                                                        Князік І.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві  цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської міської державної адміністрації, ОСОБА_4, Товариства з обмеженою відповідальністю «Житло буд-1», Управління державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва, третя особа: Служба «Київдержекспертиза» про визнання недійсним розпорядження суб»єкта владних повноважень, визнання незаконними дій, порушуючих права власників,

                                                 ВСТАНОВИВ:

  В провадженні Оболонського районного суду м. Києва знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської міської державної адміністрації, ОСОБА_4, Товариства з обмеженою відповідальністю «Житло буд-1», Управління державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва, третя особа: Служба «Київдержекспертиза» про визнання недійсним розпорядження суб»єкта владних повноважень, визнання незаконними дій, порушуючих права власників.

            Справа призначалась до розгляду неодноразово.

            В судові засідання 22.02.2010 року, 27.04.2010 року та 21.05.2010 року позивачі не з’явились, про час та місце судового засідання  повідомлялись належним чином.

          Згідно до ст. 77 ЦПК України сторони   та інші особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місцезнаходження судова повістка надсилається на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає або не знаходиться. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

Згідно до ч. 3 ст. 169 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, без поважної причини або неповідомлення ним про причину повторної неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає заяву без розгляду.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо: належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Суд дослідивши матеріали справи, вважає, що все це (неодноразові неявки позивачів, неповідомлення про причини неявки в судові засідання) свідчить про небажання позивачів підтримувати позовні вимоги, неповагу до суду, та умисне затягування розгляду та вирішення справи по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 76, 77, 169, 207 ЦПК України, суд, -

                                                     УХВАЛИВ:

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської міської державної адміністрації, ОСОБА_4, Товариства з обмеженою відповідальністю «Житло буд-1», Управління державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва, третя особа: Служба «Київдержекспертиза» про визнання недійсним розпорядження суб»єкта владних повноважень, визнання незаконними дій, порушуючих права власників – залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження та подання апеляційної скарги на ухвалу суду протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в десятиденний строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.

Суддя   /підпис/                                                                                 ОСОБА_5

              З оригіналом згідно:

              Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація