Судове рішення #9161361

                                                          № 2-443/2010р.

ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

Іменем     України

13 травня 2010 року                                  Бершадський районний суд

                                                                     Вінницької   області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

В складі головуючого                                Глушка І.В.

             при     секретарі                                              Магдаль Н.М.

 

         

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бершадь цивільну справу за  позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів, суд –

в с т а н о в и в :

       ОСОБА_1 звернулася в суд з цим позовом стверджуючи, що  02.08.2008 року вона та відповідач зареєстрували шлюб. Мають  неповнолітню дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою і знаходиться на її утриманні. Відповідач в добровільному порядку не надає матеріальної допомоги на утримання  дитини,  в зв’язку з чим вона звернулася в суд з даним позовом і просить постановити рішення, яким стягувати з нього аліменти на її користь на утримання неповнолітньої дочки в розмірі 1/3 частини його заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  до досягнення  нею  повноліття.

          Відповідач  ОСОБА_2 . в судове засідання не з»явився, хоча вчасно був повідомлений про час і місце розгляду справи,  він також не повідомив суд про причину своєї неявки. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

        Вислухавши пояснення позивачки та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки, згідно ст. 180 СК України, батьки зобов’язані  утримувати дітей до досягнення ними повноліття, а відповідач   в добровільному порядку не надає позивачці  матеріальної допомоги на утримання неповнолітньої дитини, а тому з нього слід стягувати аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/3 частини його заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для   дитини відповідного віку, починаючи з 01.04.2010 року до досягнення нею повноліття.  

     Керуючись ст.ст.180, 182, 183, 191 Сімейного Кодексу України,  ст.ст. 130 ч.1, 174 ч.1,  209-215   ЦПК України, суд,

                                                          в и р і ш и в :

     Позов задовольнити.

     Стягувати щомісячно з ОСОБА_2, жителя АДРЕСА_1 аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/3  частини його заробітку (доходу),  але не менше 30% прожиткового мінімуму для  дитини відповідного віку, починаючи з 1 квітня 2010 року і до досягнення нею  повноліття.

     Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. державного мита в дохід держави та  120 грн. на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, на користь держбюджету Бершадського району банк одержувач – ГУДКУ у Вінницькій області м.Вінниця МФО 802015, код ЄДРПОУ 34701172, р/р 31212259700041.

           Рішення допустити, в частині стягнення аліментів за один місяць, до негайного виконання.            

          Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу на рішення суду – протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Бершадський районний суд, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

        Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

 

С у д д я :    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація