Судове рішення #9159813

Справа 2п- 3482/2010

У Х В А Л А

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

 

 «13» травня 2010 року Шевченківський районний суд м.Львова у складі:

головуючого-судді         Луців-Шумської Н.Л.

при секретарі         Тимкович С.В.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Львові справу за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Платинум Банк» про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків та моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

В провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Платинум Банк» про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків та моральної шкоди.

В попереднє судове засідання позивач не з’явився втретє, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином рекомендованим листом за вказаною у позовній заяві адресою. Про причини його неявки відомостей немає. Заяв про розгляд справи у його відсутності не надходило.

За таких обставин, відповідно до ч.3 ст.169, п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд вважає, що позовну заяву слід залишити без розгляду.

У відповідності до ч.1 ст.83 ЦПК України позивачу слід повернути сплачений судовий збір.

Керуючись ст.ст.83,130,169,207,209,210 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Платинум Банк» про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків та моральної шкоди - залишити без розгляду.

У зв’язку із залишенням позову без розгляду повернути ОСОБА_1 сплачені 8,50грн. державного мита по квитанції від 26.03.2009р. в місцевий бюджет Галицького району м.Львова р/р 31419537700007 в ГУДКУ у Львівській області, МФО 825014.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м.Львова шляхом подачі, протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали, заяви про апеляційне оскарження ухвали суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                          Н.Л. Луців-Шумська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація