Справи №3-1354/2010
№ 3-1351/2010
П О С Т А Н О В А
27 квітня 2010 року суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Ю.В. Чернишов, розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов зі ІДПС ВДАІ м. Слов’янськ відносно: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Слов’янська, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст.. 124 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
27.03.2010 року о 17 годині 30 хвилин у м. Слов’янську, по вул. Смольній, ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом марки „ВАЗ 2105”, з державним номерним знаком НОМЕР_1, рухався заднім ходом, не переконався, що це буде безпечним для інших учасників дорожнього руху, не звернувся за допомогою до інших осіб та скоїв зіткнення з автомобілем марки „ВАЗ 2111”, з державним номером НОМЕР_2, їх власники отримали матеріальні збитки, а автомобілі механічні пошкодження, чим порушив п. 10.9 ПДР України та скоїв правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП України.
27.03.2010 р. о 17 годині 30 хвилин у м. Слов’янську, по вул. Смольній, ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом марки „ВАЗ 2105”, з державним номерним знаком НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння , від проходження медичного огляду для визнання стану алкогольного сп’яніння , ухилився в присутності понятих , тобто порушив п. 2.5 ПДР України, та скоїв правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 КУпроАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, причини неявки суду не повідомив, однак був належним чином повідомлений про час та місце судового засідання.
Провина ОСОБА_1 доведена матеріалами справи: протоколами про адміністративне правопорушення серії АН 441681, АН 441701 та іншими матеріалами справи.
Таким чином провина ОСОБА_1 у скоєні правопорушень передбачених ст.ст. 124, 130 ч.1 КУпАП доведена у повному обсязі, обставин що пом’якшують та обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення не встановлено.
Згідно до ст.36 ч.2 КУпроАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
На підставі викладенного та керуючись ст.ст. 34, 35, 36 ч.2, 124, 130 ч.1 КупАП України, суддя –
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєні правопорушень передбачених статтями 124, 130 ч.1 КУпАП України, притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування транспортними засобам строком на два роки.
Постанова може бути оскаржена в судову палату по кримінальним справам Апеляційного суду Донецької області, шляхом подачі апеляційної скарги до Слов'янського міськрайонного суду протягом десяти днів, з дня її проголошення .
Суддя Слов’янського
міськрайонного суду
Донецької області (підпис) Ю.В. Чернишов
З оригіналом згідно
Постанова набула законної сили ______________
Суддя Слов’янського
міськрайонного суду
Донецької області Ю.В. Чернишов