Справа №2о-96 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 лютого 2007 року
Малиновський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого - судді Сєверової Є.С.
при секретарі Тетеря С А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення
ВСТАНОВИВ.
Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою, в якій просить встановити факт родинних відносин заявника з його батьком ОСОБА_1, а також з ОСОБА_2, який є дідусем заявника у зв'язку з тим, що після смерті дідуся заявника ОСОБА_2 та смерті батька заявника ОСОБА_3 нотаріус відмовляється видати заявнику свідоцтво про право власності на спадщину за законом у зв'язку з невідповідністю прізвища заявника з прізвищем його батька та дідуся. Так прізвище заявника „ОСОБА_2", прізвище батька та дідуся заявника „ОСОБА_11".
У судовому засіданні заявник доводи заяви підтримав.
Представник зацікавленої особи не заперечував проти задоволення заяви.
Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Судом встановлені такі фактичні обставини:
Згідно з Свідоцтвом про народження від ІНФОРМАЦІЯ_1 року ОСОБА_3(російською мовою ОСОБА_5) є сином ОСОБА_2 (російською мовою ОСОБА_6) та ОСОБА_4 (російською мовою ОСОБА_7)
Як видно з Свідоцтва про укладення шлюбу від ІНФОРМАЦІЯ_2р. виданого Малиновським відділенням ЗАГС у м. Одесі ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н. (російською мовою ОСОБА_5) уклав шлюб з ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_4 р.н. (російською мовою ОСОБА_9).
Так, згідно Свідоцтва про право власності на житло від ІНФОРМАЦІЯ_5 року, власниками квартири АДРЕСА_1 є ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3.
Після смерті ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_6 року право власності на спадщину отримали її чоловік ОСОБА_2 її син ОСОБА_3на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від ІНФОРМАЦІЯ_9 року.
Після смерті ОСОБА_3- батька заявника., було видане Свідоцтво про смерть від ІНФОРМАЦІЯ_7 року на прізвище ОСОБА_3
Після смертіОСОБА_2. - дідуся заявника, було видане Свідоцтво про смерть від ІНФОРМАЦІЯ_8 року на прізвище ОСОБА_2.
Як вбачається з паспорту громадянина України, прізвище, ім'я та по батькові заявника - ОСОБА_1 (редакції російською мовою ОСОБА_10).
Виходячи з того, що на російській мові прізвища ОСОБА_2, ОСОБА_4 ОСОБА_3, ОСОБА_1 пишуться як „ОСОБА_6" або „ОСОБА_7", що підтверджується матеріалами справи, з наданих суду документів безспірно вбачається родинний зв'язок між заявником і зазначеними особами, у суду не має сумнівів у тому, що різниця записів прізвищ ОСОБА_2, ОСОБА_4 ОСОБА_3, ОСОБА_1 у правових документах є результатом різного перекладу прізвищ на українську мову.
Згідно з вищевикладеними обставинами, суд встановлює факт родинних відносин, за яким ОСОБА_1 є сином ОСОБА_3 та онуком ОСОБА_2.
Згідно ст. 256 ЦПК України у судовому порядку можуть бути встановлені факти родинних відносин між особами.
На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст. 234, ст.256 ЦПК України, суд,
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити факт, що ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_10 р.н., уродженець м. Одеси є сином ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_11р.н., уродженця с Жовтневе, Овандовського району Волинської області, онуком ОСОБА_2.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області через Малиновський районний суд м. Одеси шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.