Судове рішення #9141896

                                                                                 Справа №2-487/2010 р.

                                                        РІШЕННЯ

                                               ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

Гусятинський районний суд Тернопільської області        

     14 травня 2010  року

     в складі : головуючого суду             Лисюк І.О.          

     при секретарі                                     Федорів  О.П.            

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Гусятин справу за  позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_3   про  розірвання  шлюбу,-                                    

               ВСТАНОВИВ:                

   

    ОСОБА_2. звернувся в суд із позовом до  ОСОБА_3 про розірвання шлюбу посилаючись на те, що 05.09.2009 року вони зареєстрували шлюб. Від цього шлюбу у них дітей немає. Спільно прожили лише до 05 лютого 2010 року. Під час спільного проживання виявилось, що  вони люди різних характерів, смаків та поглядів на життя. Почався розлад в сім'ї. Збереження сім'ї  чи спільне проживання неможливі. Спроб примирення не було.    

    Позивач  надіслав суду письмову заяву,  позовні вимоги підтримує, просить справу розглянути у його відсутності. Відповідач подала суду письмову заяву, позовні вимоги  визнала повністю, просить справу розглянути у її відсутності.

Перевіривши матеріали справи суд прийшов до висновку про задоволення позовних вимог.                    

    Судом встановлено такі факти та відповідні їм правовідносини.      

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 05.09.2009  року, що стверджується свідоцтвом  про шлюб НОМЕР_1, виданого 14.04.2010 року відділом РАЦС Надвірнянського районного управління юстиції,   про що зроблено відповідний актовий запис за № 166.    

    Судом встановлено, що дітей від даного шлюбу немає.    

    Як вбачається із змісту пояснень позивача, викладених у позовній заяві, між ними сімейне життя не склалося. Під час спільного проживання виявилось, що  вони люди різних характерів та поглядів на життя. Сімейні стосунки фактично припинені.        

 Відповідно до ст. 56 Сімейного кодексу України примушування до збереження шлюбних відносин є порушенням права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканість і може мати наслідки, встановлені законом.  

    Враховуючи вищевикладене суд приходить до висновку про те, що в даному випадку має місце припинення спільного життя подружжя. Позивач миритись не бажає.      

Подальше спільне проживання сторін стало неможливе і збереження шлюбу суперечить інтересам позивача.  

    Враховуючи вищевикладене позовні вимоги підлягають до задоволення і суд приходить до висновку про розірвання шлюбу, укладеного між ОСОБА_2 та ОСОБА_3, який зареєстрований  05.09.2009 року відділом РАЦС Надвірнянського районного управління юстиції,   про що зроблено відповідний актовий запис за № 166.          

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10,11,209,212,214-215,218 ЦПК України,  ст. ст. 56, 110, 112  Сімейного кодексу України,-          

                                                                 ВИРІШИВ:                                

   

    Позовну заяву ОСОБА_2 про розірвання шлюбу  задовольнити.                                

    Розірвати шлюб, укладений між  ОСОБА_2 та ОСОБА_3, який зареєстрований  05.09.2009 року відділом РАЦС Надвірнянського районного управління юстиції,   про що зроблено відповідний актовий запис за № 166.                    

При оформленні реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з   ОСОБА_2 17 (сімнадцять) грн. державного мита в користь держави, звільнивши від оплати  ОСОБА_3.                                      

     

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Гусятинський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч4 ст. 295 ЦПК України.      

   

        Суддя:                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація