Справа № 2о-184/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 травня 2010 року м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя в складі:
Головуючої, судді Харченко І.О.
при секретарі Мевлюдовій Ф.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Сімферополь цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа – Управління Пенсійного фонду у Київському районі м. Сімферополь, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -
В С Т А Н О В И В:
16.03.2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту, який має юридичне значення, а саме: факту належності їй трудової книжки та довідок про зарплату. Свої вимоги заявник мотивував тим, що у трудовій книжці та довідках про зарплату вказано її ім’я як «ОСОБА_1», тоді як правильно «ОСОБА_1». Встановлення належності трудової книжки та довідок про зарплату їй необхідно для оформлення пенсії.
Заявник та представник зацікавленої особи у судове засідання не з’явилися, подали заяви про розгляд справи за їх відсутністю.
Дослідивши матеріали справи , суд вважає , що вимоги заявника обґрунтовані і підлягають задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено , що заявниця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у вересні 1973 року була прийнята на роботу в Український науково-дослідницький інститут тварин . При оформлені трудової книжки інспектор відділу кадрів допустив помилку та вказав її ім’я, як «ОСОБА_1», тоді як правильно «ОСОБА_1».
У подальшому, через заміжжя заявниці в трудову книжку був внесений запис про зміну прізвища на «ОСОБА_1».
На даний час заявниця має проблеми в оформленні пенсії через те, що у трудовій книжці та довідках про зарплату її ім’я вказано як «ОСОБА_1», тоді як правильно «ОСОБА_1».
Факт належності заявниці трудової книжки та довідок про зарплату підтверджується наданими документами, а саме: у паспорті (а. с. 5), у свідоцтві про її народження ( а. с. 6), у свідоцтві про розірвання шлюбу (а.с. 16) ім’я заявниці вказано правильно як «ОСОБА_1». Крім того, у трудовій книжці, яка вже видана 28.08.1980 року, на прізвище заявниці у шлюбі «ОСОБА_1», яке у зв’язку з розірванням шлюбу потім змінено на «ОСОБА_1» (а.с. 11-15), її ім’я також вказано правильно як «ОСОБА_1».
Встановлення факту належності трудової книжки та диплому має для заявника значення, у зв’язку з оформленням пенсії.
На підставі ст. 256-259 ЦПК України, с у д –
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа – Управління Пенсійного фонду у Київському районі м. Сімферополь, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу - задовольнити.
Встановити юридичний факт про те, що трудова книжка, яка видана 19 вересня 1973 року на ім’я ОСОБА_1 (російською мовою – ОСОБА_1), ІНФОРМАЦІЯ_1, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Встановити юридичний факт про те, що довідка про зарплату за період з 1991-1994 роки та довідка про зарплату за період з 1989-1990 роки, які видані на ім’я ОСОБА_2 (російською мовою – ОСОБА_1) належать ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного Суду АР Крим через Київський районний суд м. Сімферополя шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Суддя: