Судове рішення #91367206



Тростянецький районний суд Сумської області

м. Тростянець, вул. Миру, 9, 42600, (05458) 5-11-72


Справа № 6-5/2012

       31.01.2012 року Тростянецький районний суд Сумської області в складі:

       головуючого судді                                -        Шевченка В. С.

       при секретарі                                 -        Ничипорчук Т. О.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тростянець заяву ОСОБА_1

       про виправлення описки, допущеної в ухвалі від 18.01.2012 року в частині повернення судового збору, -


ВСТАНОВИВ:


       Ухвалою Тростянецького районного суду від 18.01.2012 р. Управління державного казначейства України в Тростянецькому районі ГУДКУ у Сумській області повернути ОСОБА_1 сплачений ним за квитанцією № 13 від 26.12.2011 року та за квитанцією № 5 від 11.01.2012 року судовий збір у розмірі 107 грн. 30 коп. до державного бюджету Тростянецького району 31216206700388 банк ГУДКУ у Сумській області м. Суми банк отримувача: 837013, призначення платежу 22030001.

       Від позивача надійшла заява про виправлення описки у написанні назви установи, яка зобов`язана повернути судовий збір.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що дійсно в ухвалі Тростянецького районного суду від 18.01.2012 р. №2-63/12 було помилково вказана не правильна назва, а саме вказане «Управління державної казначейської служби в Тростянецькому районі ГУДКУ у Сумській області», тоді як на даний момент дана установа має назву «Управління державної казначейської служби України в Тростянецькому районі Сумської області», в зв`язку з чим правильною назвою слід вважати «Управління державної казначейської служби України в Тростянецькому районі Сумської області». Виявлена помилка унеможливлює виконання даної ухвали.

В зв`язку з чим суд вважає за необхідне виправити описку, допущену в ухвалі.

На підставі викладеного, ст.169 КАС України, суд, -


УХВАЛИВ:


По справі заяву задовольнити повністю.

Виправити описку, допущену в ухвалі від 18.01.2012 р. № 2-63/12, та вважати правильною назвою - «Управління державної казначейської служби України в Тростянецькому районі Сумської області».

Ухвала може бути оскаржена в Сумський апеляційний суд через Тростянецький районний суд протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя Тростянецького

районного суду В. С. Шевченко





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація