С права №3-526/10
П О С Т А Н О В А
08 квітня 2010 року м. Марганець
Суддя Марганецького міського суду Гришко Є.І., розглянувши матеріали, які надійшли з сектора з питань наглядово-профілактичної діяльності м. Марганець Дніпропетровської області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., урож. м. Марганець
проживає: АДРЕСА_1
працює Комп*ютерний клуб, вул. Бульварна,8
за ст. 164 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
17.03.2010 року о 14-30 год. гр. ОСОБА_1, в прміщенні комп*ютерного клубу по вул. Бульварна,8 в м. Марганець допустила провадження господарської діяльності без оформлення документу дозвільного характеру від органів державного пожужного нагляду, про що було складено протокол за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 164 ч.1 КУпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала.
При вирішенні питання про вид стягнення за адміністративне правопорушення, вчиненого ОСОБА_1, суд враховує характер правопорушення, особу порушника, її вину, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Суд вважає за необхідне застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією металобрухту.
Керуючись ст.ст. 164 ч.1 , 283, 284 КпАП України,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340-00 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом 10-ти діб з дня її винесення. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Марганецький міський суд.
У разі несплати Вами трафу в 15-ти денний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виколнання до відідлу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника. У такому разі стягується сума штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень ст. 308 КУпАП України.
Суддя: