Судове рішення #9096792

                                                                                                                                               КОПІЯ                            

У Х В А Л А

14 травня 2010 року                                                         місто Вінниця

         Суддя апеляційного суду Вінницької області Чуприна В.О., в порядку розгляду питання щодо прийняття апеляційної скарги  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 12 жовтня 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про визнання  неправомірним дій щодо невиплати перерахованої пенсії та зобов’язання виплатити перераховану пенсію,   встановив :

На розгляд до апеляційного суду Вінницької області з Київського апеляційного адміністративного суду разом зі справою 25.04.2010 року надійшла подана поштою 11 листопада  2009 року  апеляційна скарга Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області на вищевказану постанову Замостянського районного суду м. Вінниці.

Реєстрація надходження даної справи у  Київському апеляційному адміністративному суді була проведена 21.12.2009 року.

Однак, в пору шення вимог ст. 189 КАС України, всупереч завданням та принципам здійснення правосуддя, апеляційним адміністративним судом не було вчинено ніяких дій щодо прийняття апеляційної скарги протягом трьох днів та справа невиправдано понад всякі розумні строки залишалась без руху аж до прийняття Закону України від 18 лютого 2010 року № 1691-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов язаних із соціальними виплатами»  (набрав чинності  з 10.03.2010 р.).

Надалі з підстав вказаного Закону та його Прикінцевих та перехідних положень справа направлена для здійснення її розгляду до апеляційного суду Вінницької області супровідним листом, підписаним керівником апарату Київського апеляційного адміністративного суду .

Проте, в інформаційному листі Вищого адміністративного суду України від 10.03.2010 р. №310/11/13-10, за підписом голови суду О.Пасенюка, адміністративні суди України орієнтовано на те, що питання про передачу позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг (подань), за якими провадження не відкрито, вирішується постановленням ухвали .

З огляду змісту норм КАС, що регламентують апеляційне провадження ( Розділ ІV глава І), передача справи на розгляд іншого суду можлива лише за ухвалою колегії суддів апеляційного адміністративного суду, постановленою в складі трьох суддів за правилами розгляду справи судом першої інстанції з урахуванням особливостей, встановлених цією главою (ч. 1 ст. 196 КАС).

Між тим, питання про передачу адміністративної справи ухвалою суду не вирішено, відтак надіслана справа з апеляційною скаргою підлягає поверненню до Київського апеляційного адміністративного суду.

На підставі викладеного, керуючись Законом України від 18 лютого 2010 року № 1691-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов язаних із соціальними виплатами» та ч. 3 ст. 297 ЦПК України, ухвалив :

    Апеляційну скаргу  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 12 жовтня 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про визнання  неправомірним дій щодо невиплати перерахованої пенсії та зобов’язання виплатити перераховану пенсію – повернути зі справою до Київського апеляційного адміністративного суду для вирішення питання у спосіб, передбачений процесуальним законом.

    Копію ухвали направити ОСОБА_1, Головному управлінню Пенсійного фонду України Вінницької області.

    Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України  протягом двох місяців.

   

    Суддя – доповідач :     підпис     В.О.Чуприна

    З оригіналом вірно :

    Суддя апеляційного суду                 В.О.Чуприна

       

   

   

         

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація