Справа № 2-90
2010 року
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
5 травня 2010 року Томашпільський районний суд
Вінницької області
в складі головуючого Ставнійчука В.С.
при секретарі Ярош Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Томашпіль справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 просить суд розірвати шлюб з ОСОБА_2 , зареєстрований 27 липня 2003 року у Колоденській сільській раді Томашпільського району Вінницької області , актовий запис № 1- розірвати, посилаючись на те, що сторони не зійшлись характерами, у них різні погляди на сімейне життя, спільне господарство не ведеться , сторони спільно не проживають , подружніх стосунків не підтримують , протягом наданого судом строку для примирення згоди не дійшли , а тому їх сім’я фактично розпалась, подальше сумісне проживання , примирення і збереження сім»ї не можливе .
Від позивачки надійшла телеграма , в якій просить справу розглянути без її участі позов підтримує.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з”явився ,не повідомивши суд про причини неявки , хоча завчасно повідомлявся про час і місце слухання справи , в зв»язку з чим суд ухвалив постановити у справі заочне рішення.
Суд,дослідивши матеріали справи, вважає позов обгрунтованим , який підлягає задоволенню , оскільки сторони спільно не проживають , подружніх стосунків не підтримують , протягом наданого судом строку для примирення згоди не дійшли , а тому їх сім»я фактично розпалась , подальше сумісне проживання ,примирення і збереження сім»ї неможливе.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 105, 112 СК України ст. ст. 10, 11,60, 212- 215 ,224-226 ЦПК України, суд-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , зареєстрований 27 липня 2003 року у Колоденській сільській раді Томашпільського району Вінницької області , актовий запис № 1- розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 в доход держави 17 грн . держмита, ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити .
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом 10 днів з дня отримання його копії.
На рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення може бути подана заява про апеляційне оскарження , а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви , до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд.
Суддя: