Судове рішення #9076615

Справа № 2-о-33/2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

                20 квітня 2010 року         Маньківський районний суд, Черкаської області

в складі: головуючого – судді -             В.С. КСЕНОФОНТОВА

                при секретарі -                 В.І. ОКОЛІТІ

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Маньківка заяву ОСОБА_1 третя особа  Районне відділення пенсійного фонду у Маньківському районі про встановлення факту родинних відносин, суд –

В С Т А Н О В И В:

Заявниця звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин.

На підставу своїх вимог спирається на те, що 29.08.1982 року Рогівською сільською радою Маньківського району, Черкаської області було зареєстровано шлюб між позивачкою та ОСОБА_2. При цьому прізвище як позивачки так і відповідача в називному відмінку в актовому записі про реєстрацію шлюбу записане «ОСОБА_1». Так само при зміні паспорта позивачки, в ньому також зазначили її прізвище «ОСОБА_1». 07.05.1998 року було замінено паспорт позивачки з радянського зразка на український, де її прізвище українською мовою було змінене не з її вини і записане замість «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1», а російською мовою залишене – ОСОБА_1. Нині позивачка має право на оформлення пільгової пенсії за вислугою років. Проте, скористатись своїм правом не має можливості, оскільки в своєму свідоцтві про реєстрацію шлюбу її прізвище вказане «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_1», як у її паспорті. Підтвердженням того, що саме позивачка, ОСОБА_1 (ОСОБА_1.) перебуває в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2 (ОСОБА_2), є довідка Рогівської сільської ради. Ця ж обставина підтверджується і витягом з паспорту її чоловіка, ОСОБА_2 (йому також було змінено прізвище при заміні паспорта), де вказано, що 29.08.1982 року він зареєстрував шлюб у Рогівській сільській раді з ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище позивачки, яке було відмічене в свідоцтві про реєстрацію їхнього шлюбу). Нині лише в судовому порядку можливо вирішити цю проблему, що і змусило заявницю звернутись з відповідною заявою до суду.

Заявниця в судове засідання не з’явилася, але згідно заяви просить справу розглянути без її участі.

Представник Пенсійного фонду   в судове засідання не з’явився, але згідно наданої суду заяви, не заперечував проти задоволення викладених в заяві вимог та просив справу слухати без його участі.

Суд, вивчивши матеріали справи, встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини. 29.08.1982 року Рогівською сільською радою Маньківського району, Черкаської області було зареєстровано шлюб між позивачкою та ОСОБА_2. При цьому прізвище як позивачки так і відповідача в називному відмінку в актовому записі про реєстрацію шлюбу записане «ОСОБА_1». Так само при зміні паспорта позивачки, в ньому також зазначили її прізвище «ОСОБА_1». 07.05.1998 року було замінено паспорт позивачки з радянського зразка на український, де її прізвище українською мовою було змінене не з її вини і записане замість «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1», а російською мовою залишене – ОСОБА_1. Нині позивачка має право на оформлення пільгової пенсії за вислугою років. Проте, скористатись своїм правом не має можливості, оскільки в своєму свідоцтві про реєстрацію шлюбу її прізвище вказане «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_1», як у її паспорті. Підтвердженням того, що саме позивачка, ОСОБА_1 (ОСОБА_1.) перебуває в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2 (ОСОБА_2), є довідка Рогівської сільської ради. Ця ж обставина підтверджується і витягом з паспорту її чоловіка, ОСОБА_2 (йому також було змінено прізвище при заміні паспорта), де вказано, що 29.08.1982 року він зареєстрував шлюб у Рогівській сільській раді з ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище позивачки, яке було відмічене в свідоцтві про реєстрацію їхнього шлюбу), а тому вимоги викладені в заяві підлягають до повного задоволення.

Керуючись ст. ст. 256 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Встановити факт, що з 29.08.1982 року ОСОБА_1 перебуває в шлюбі з ОСОБА_2, зареєстрований Рогівською сільською радою, Маньківського району, Черкаської області, актовий запис № 11. Дошлюбне прізвище ОСОБА_1 - ОСОБА_1.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення подається в апеляційний суд Черкаської області через Маньківський районний суд Черкаської області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ                         В.С. КСЕНОФОНТОВ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація