Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #90571805

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 593/620/19Головуючий у 1-й інстанції Німко Н.П.

Провадження № 22-ц/817/850/20 Доповідач - Ходоровський М.В.

Категорія -



У Х В А Л А




09 грудня 2020 р. м. Тернопіль

Тернопільський апеляційний суд в складі:

головуючого - Ходоровський М.В.

суддів - Міщій О. Я., Шевчук Г. М.,


розглянувши з власної ініціативи без повідомлення сторін питання про виправлення описки в ухвалі про повернення апеляційної скарги за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Бережанського районного суду від 28 травня 2020 року по справі за позовом Бережанської міської ради Тернопільської області до ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, ОСОБА_4 про зобов`язання звільнити самовільно зайняту ділянку, що знаходиться в межах Бережанської міської ради Тернопільської області,-


ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Тернопільського апеляційного суду від 05 грудня 2020 року було повернуто апеляційну скаргу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Бережанського районного суду від 28 травня 2020 року по справі за позовом Бережанської міської ради Тернопільської області до ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, ОСОБА_4 про зобов`язання звільнити самовільно зайняту ділянку, що знаходиться в межах Бережанської міської ради Тернопільської області.

При складанні ухвали у даті документа, було допущено описку стосовно дня її постановлення, замість 07 грудня 2020 року помилково зазначено 05 грудня 2020 року.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Виходячи з позиції Верховного Суду України (ухвала Верховного Суду України у справі №6-788цс16 від 22.02.2017 року) суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.

Суд, дослідивши матеріали справи, знаходить підстав для виправлення описки в ухвалі апеляційного суду про повернення апеляційної скарги від 05 грудня 2020 року, а саме: вважати вірним дату складання ухвали Тернопільського апеляційного суду від 07 грудня 2020 року

Керуючись статтею 269 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Виправити описку в ухвалі про повернення апеляційної скарги за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Бережанського районного суду від 28 травня 2020 року по справі за позовом Бережанської міської ради Тернопільської області до ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, ОСОБА_4 про зобов`язання звільнити самовільно зайняту ділянку, що знаходиться в межах Бережанської міської ради Тернопільської області.

Вважати вірним дату складання ухвали Тернопільського апеляційного суду про повернення апеляційної скарги 07 грудня 2020 року.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня її підписання шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.


Головуючий




Судді



  • Номер: 2/593/7/2020
  • Опис: про зобов'язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що знаходиться в межах Бережанської міської ради Тернопільської області
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 593/620/19
  • Суд: Бережанський районний суд Тернопільської області
  • Суддя: Ходоровський М.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.05.2019
  • Дата етапу: 12.08.2020
  • Номер: 22-ц/817/850/20
  • Опис: за позовом Бережанської міської ради Тернопільської області до відповідачів Шарамка Володимира Вікторовича, матвіїв Василя Станіславовича , Веремеєнка Валентна Михайловича , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, Лаби Олега Михайловича про зобов`язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що знаходиться в межах Бережанської міської ради Тернопільської області.
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 593/620/19
  • Суд: Тернопільський апеляційний суд
  • Суддя: Ходоровський М.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.08.2020
  • Дата етапу: 19.08.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація