Справа №3-386/2010
П О С Т А Н О В А
Іменем України
7 травня 2010 року. Суддя Рожищенського районного суду Волинської області Панасюк С.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,
-за вчинення правопорушення передбаченого ст.51 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 26.02.2010 року о 15 год. 00 хв. з приміщення клубу в с.Раймісто Рожищенського району викрав цеглу на суму 31 грн.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 своїми навмисними діями направленими на дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки вчинив правопорушення передбачене ст.51 ч.1 КУпАП.
Враховуючи особу правопорушника та наслідки вчиненого приходжу до висновку, адміністративне стягнення відносно ОСОБА_1 слід застосувати у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.51 ч.1 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Рожищенський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ: / підпис / С.П.Панасюк
Оригіналу відповідає.
Суддя Рожищенського
районного суду С.П.Панасюк