Справа № 2-3749/2009
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 березня 2010 року Стрийський міськрайонний суд
Львівської області
в складі головуючої – судді Хобор Р.Б.
при секретарі Стасів О.Я.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Стрию справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
встановив:
Позивачка, уточнивши позовні вимоги, просить суд постановити рішення, відповідно до якого стягувати з відповідача аліменти на користь дітей ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 на їх утримання в розмірі 1/3 частини від всіх видів його заробітку щомісячно до досягнення закінчення дітьми навчання, мотивуючи тим, що вони уклали шлюб з відповідачем 26.07.87 року. За час спільного проживання з відповідачем у них народилось двоє дітей ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, які в даний час навчаються та знаходяться на утриманні позивачки. Відповідач жодної допомоги позивачці на утримання дітей з червня 2009 року не надає.
Відповідач позовні вимоги визнав та пояснив, що згідний сплачувати аліменти в розмірі 1/3 частини від всіх видів його заробітку щомісячно до закінчення дітьми навчання.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд, проаналізувавши усі зібрані по справі докази, встановив, що за час спільного проживання у сторін народилось двоє дітей ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, які в даний час навчаються, що стверджується довідками Української академії друкарства №№ 237, 238 від 04.03.10, та знаходяться на утриманні позивачки. Відповідач в судовому засіданні визнав, що має змогу надавати матеріальну допомогу дітям, а тому суд приходить до висновку, що позовні вимоги слід задоволити.
Керуючись ст.ст.10, 60, 212, 215 ЦПК України, ст.ст. 180, 183 Сімейного Кодексу України, суд, -
вирішив:
Позов задоволити.
Стягувати з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н аліменти на їх утримання в розмірі 1/3 частини від всіх видів його заробітку, щомісячно, до закінчення навчання ОСОБА_3, але не довше ніж до досягнення дітьми 23 років, починаючи стягнення з 03.11.09.
Стягнути з ОСОБА_2 51,00 грн. (п’ятдесят одну гривню 00 копійок) держмита в користь держави та 120,00 грн. (сто двадцять гривень 00 копійок) витрат за інформаційно технічне забезпечення судового процесу.
Допустити негайне виконання рішення в межах суми платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Львівської області шляхом подання через Стрийський міськрайонний суд Львівської області заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення, та апеляційної скарги – протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.
Суддя Р.Б. Хобор