П О С Т А Н О В А справа № 3-1184/10 р.
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 квітня 2010 р. м. Олександрія.
Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Куковенков С.В., розглянувши матеріали адміністративної справи щодо ОСОБА_1 , який народився в м. Олександрії Кіровоградської області ІНФОРМАЦІЯ_1 року, проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючий, за ст. 130 ч. 1 КУПАП,-
В С Т А Н О В И В:
щодо ОСОБА_1 складено протокол про те, що він 11.04.2010 р. близько 13 год. 50 хв. в м. Олександрії, вул. Чонгарська, 2-а, керував скутером „Дефіант”, без державного номерного знаку, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на визначення стану алкогольного сп’яніння відмовився, в присутності свідків, чим порушив п. 2.5, за що передбачена відповідальність згідно ч. 1 ст. 130 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явився, вину свою визнав повністю, також його вина підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення та трьома поясненнями на окремих аркушах.
Враховуючи характер правопорушення, особу правопорушника, суд вважає, що на нього необхідно накласти адміністративне стягнення – громадські роботи.
Керуючись ст. 33 КУпАП, суд -
ПОСТАНОВИВ
ОСОБА_1 визнати винним і притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді 40 (сорок) годин громадських робіт.
Апеляційна скарга, протест прокурора подається до Апеляційного суду Кіровоградської області через Олександрійський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання Апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя: С.В. Куковенков
Постанова набрала законної сили „____”______ 2010 р.